Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. big patron o admin gemisi sen miydin yoksa ::)

2. Bence yeni çıkacak olan 21-25 lvl yada 30 lvl arası tılsım haritasındaki gemiler ve boss gemisi gerek can konusunda gerek kaçınma konusunda biraz daha güçsüzleştirilmeli.

3. ay-dede34

ay-dede34 User

@Bigpatron ;
    Betada 26 level görevlerini yaparken 3 4 görevden sonra yeni bir görev aldım fakat görev toplam 10 npc kesmeyi söylüyor ve ardından 3 kordinata git diyor npcleri kesiyorum gayet iyi güzel fakat kordinatlarda hata var verilen kordinata gidiyorum hiçbir şey olmuyor fotoğraf ;
    kordinatlara gidince o kırmızı birşey olur ya ondan bile yok tam noktasına gidiyorum gene eksilmiyor görevi veriyorum gene kabul etmiyor programcılara iletilirse iyi olur hata sayılır :D

4. 66hakan

66hakan User

26level görevi nerden alınıyor baktım bulamadım ben :)

5. ***EZEL***

***EZEL*** User

kırmızı yeri göremediğin de f5 yap kırmızı yeri görürsün

6. ay-dede34

ay-dede34 User

Harbimisin sen ya :D valla hiç denemedim ama öyleyse bu bir hata değildir ? :D oyun şuan bakımda açılırsa deneyeceğim teşekkürler ezel.

7. MaGaNDa[

MaGaNDa[ User

Oyunda bir çok hata var en önemlisi basak haritası ep vermiyor ondan sonra kanlı dış npc si falan eklendi bunun admirali yani intikami vs atmiyor bu yeni gelen npc koruna verenler yeni gemilere sıkıyo eski gemilere sıkmıyo 26 lvl olmadığı için mi bu tur hatalar var oyunda

8. beta ne zaman acılıyor suan açılmıyo da

9. atlas42

atlas42 User

Karşılaştığım en büyük sorun batınca efektlerin aktif olması ve canavarların hareket etmesi.

10. beta kapatıldı mı ? giriş yapamıyorum da

11. ana sayfa var oyun sayfası lost connet diyo :)

12. 44-44-44

44-44-44 User

Merhabalar bigpatron ben mami başkan resimdeki betada sınırsız ban attınız gemimdi onla adminle ws atmıştım ne günlerdi :) sizlede birgün ws atmak isterim uygun görürseniz :)

13. AmiralllTR

AmiralllTR User

beta server ne zaman açılır tarihi belli mi?

14. Artık bişey soylein ne Zaman acılcak bu beta

15. Beta serverin ne zaman açılacağı belli olmaz,oyundaki güncelleme açık yama vs.için beta server aktif olur ve orada yapılan çalışmalar asıl oyuna aktarılır bu yüzden ne zaman açılacağı konusunda forumda açıklaması olur ancak şuan bildiğim kadarıyla oyun sayfası açılıyor oyun sayfası açılmıyor bunun hakkında ki bilgiyi forum adminleri verebilir.

Sessiz bunu beğendi.
  16. DELGADO*

DELGADO* User

Açılınca ne olacak yenilikleri test etmek için sabırsızlanıyorsunuz herlde :D

17. ay-dede34

ay-dede34 User

DELGADO o serverde normal siz nasıl tryi oynuyorsanız o serveride öyle oynayan arkadaşlar var mesela kendime örnek verebilirim 3 senedir beta oynuyorum hep kapanıyor açılıyor ama hiç test gibi şeyler değilde amacımız bildiğin kasılıp etkinliklerde 1. olup savaşmak yönünde :D ne zaman açılcak diyenlerde bu kafadan yani

18. DELGADO*

DELGADO* User

Biliyorum :D ama normal serverde etkinlik kollayıp kasmak daha eğlenceli herkes full bir eğlencesi olmuyor. TR deki gemimde o kadar iyi değil ama TR daha eğlenceli kişisel görüş

19. ay-dede34

ay-dede34 User

Bizimde kişisel görüşümüz bu işte hacı şimdide açılsada oynasak diyoruz :D full + full çarım olsa trde , betadaki zevki gene vermez o trdeki çar öyle söyliyim sana :D

Sessiz bunu beğendi.
  20. yeni harita ödülleriyle fln olduğu gibi kalırsa gayet güzel özellikle boss npc si iyi
    ayrıca bu haritaya erişim sağlamak için en az26 levelmi olmak gerekiyo 24fln olmazmı :)