Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Tatsuo

Tatsuo User

cuma günü öğlen 2 de

2. REİS*38

REİS*38 User

happy new year seafight

3. beta server ne zaman acilir bilgisi olan

4. Ellvis

Ellvis User

@Bigpatron karaborsa açılmış.Beta nın ne zaman açılacağına dahi bi fikriniz varsa lütfen söyleyin yok ise de yok diyin ona göre hareket edelim ??

5. Beta açıldı için teşekkürler ancak hesaplara otomatik taç yüklense idi yeni haritaları kontrol edebilirdik efendim ayrıca 75.000 vudu tılsımın pazarda olması güzel ve fiyatı uygun

Sessiz bunu beğendi.
  6. KerBeY

KerBeY User

betaya nasıl girerim :) ben beceremedim :D

7. EFE

EFE User

8. 66hakan

66hakan User

kaç gün açık kalacakmış belli mi

9. Beta serverinde pazarda bulunan Simbi Amulet Tanesi 248 İnci. Bu denememiz için pazarda değilmi. Seafight'e gelince pazarda mı kalacak yoksa satınmı alınacan Legba Amulet gibi ? @Bigpatron

10. DELGADO*

DELGADO* User

Bence pazarda kalır. Fiyatı ve yenilemeside çok iyi böyle kalırsa güzel değiştirmesinler. :D
    Ne kadar açık acaba bu server? Üst haritalara çıkamadım lag yüzünden 17. Haritaya kadar sorun yok sonrası sorun.

11. 66hakan

66hakan User

betada hata var galiba fosforla havainin ekstra hasarı olmuyor

12. Selam sormak istedigim şey yeni lwl lerde korsanlik sınavi ayni korunar şeklinde mi olacak yoksa farkli bi sistemle mi çalişacak bu konu hakkinda hiç bir bilgilendirme bulunamamaktadir

13. mamı_55

mamı_55 User

27. haritayı görmek nasip olmadı daha. 26 daki sistemler gereksiz hızlı gidiyor. Yeni tılsımda da problem var. Boş harita.

14. beta serverde adam bana ışın kılıcıyla vurdu tek aldı beniii

oyun sorunsuz yani herzamanki gibi

15. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Adam dediğin admin gemisi :)

16. DELGADO*

DELGADO* User

Onlar beta da olabilicek normal şeyler :)

Admin gemisi de olsa lazer atmak nedir yani :D

17. Yakında oyun deniz oyunu olmaktan çıkıp uzay oyununa dönecek zaten haftaya betada cedayları görürüz kesin .. :p

Son düzenlenen: 27 Ocak 2017
  18. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Bahsedilen 9 senedir var oyunda ve 9 senedir uzay oyunu olmadı halen. Senede bir kere görebileceğiniz bir admin güllesi çeşidinden nasıl uzay oyunu olacağını çıkartıyorsunuz ilginç doğrusu.

19. Bizde hayatımızda ilk defa gördüğümüz için takılıyoruz bigpatron bu oyunda ışın kılıcı gören masum köylüyüz affedin efendim :)

DELGADO* bunu beğendi.