Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. beta server test amaçlıdır , keyif tadıyla oynamak istiyorsanız normal serverlara geçin

2. ne zaman açılıcıak beta server

3. belli dğeil

blackpreates bunu beğendi.
  4. [​IMG]
    Sayın Seafight Yönetimi Beta server açılmıcaksa kapatılsın onca insan açılmasını bekliyor.Normal Server bırakıp Beta server oynuyan korsanlar var ya bız korsanlara kapatın yada hiç açmayın eskidende kapalıda şimdide kapalı olsa bişey fark etmez bence. İlginizden Dolayı Teşekürler.

Beta Hiç bir zaman boş server olmamıştır.

Son düzenlenen: 22 Şubat 2016
  5. Beta test zamanında açılır . Bu normal serveri bırakıp beta oynayanların hatası bence.

yusuf52012 bunu beğendi.
  6. bence çok iyi bir fikir beta serverin 22 ve 24 aksım tarihlerinde açılması yani hataların olması söz konusunda size bildiririz ve bu sayede normal serverda öyle hatalarla karşılaşmayız yoksa çok sıkılıyoruz normal serverlarda etkınlık zamanı hataların olmasından

7. MusaSOW

MusaSOW User

ya bırak betada savasacan ondan konusuyon bole :D

8. saat kaçta açılcak suan tarih 22 :D

9. mamı_55

mamı_55 User

SSS de paylaşsanız da ne nedir öğrensek büyülü nişan nerden alınıyor bulamadım kaç saattir. Görev yapamıyorum ki ilk görevde kaldım büyülü nişan istiyor göreve başlamak için

10. Bjord halen sorunlu. Npclerin verdiği ödüller çok az heleki 750k lık olan ona sıkcağım cephaneyi başka bişeye sıksam 2 katı ödül alırım 600 gülle veriyo. geyik ise tek başına kesince 50 tane kurabiye veriyo bence artması lazım

11. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Hepsi iletilecek ilgili birime varsa lütfen karşılaştığınız hatalarıda rapor ediniz

Sessiz bunu beğendi.
  12. heaty

heaty User

Etkinlik sandığının içeriğide az gibime geldi

13. Bjord kutuları boş ve 50m dp si olan npc nerdeyse hiç yok onun özelliğimi o yoksa hatamı bilemicem.

Sessiz bunu beğendi.
  14. mamı_55

mamı_55 User

Sayın Bigpatron etkinlik npclerinin kaç puan verdiğini gösteren alan hatalı. Boş sayfa görünüyor hangisi kaç puan veriyor yazmıyor. Ayrıca bjorgoldlardan düşen paketler boş. Tek kişilik map a girmek için büyülü nişan istiyor. Nişanı veren npc yok. Görevde 5 tane veriyor ama o görevi yapmak için 1 tane büyülü nişan istiyor. Bir hesapta önceki görevden sanırım bi yerden geldi diğer hesabımda gelmedi görevlerde takılı kaldım. Bir problem var ortada. Tamir sistemi bence güzel olmuş :) Bilginize.

Sessiz bunu beğendi.
  15. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

SSS geldi yayınladım etkinlik SSS kısmına bakınız.

mamı_55 bunu beğendi.
  16. fette48

fette48 User

"Bjorgold" npc leri kesince ödül veriyor fakat düşen kutularda sorun var sanırım hiçbirşey vermiyor

17. fette48

fette48 User

ayrıca "Bjorgold"ların kutuları hakkında bilgi bulamadım sss de onuda açıklarmısınız size zahmet

18. Ellvis

Ellvis User

@Bigpatron oyunun ne zaman açılacağı hakkında bi fikriniz var mı kesin bi tarih olmasa da ?

19. sa karaborsa peşembegünü saaat kacda kapaacak