Open Beta Sunucusu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ~E~P*R*O*F

~E~P*R*O*F User

Betadaki sistemlerin verdikleri Tecrübe puanı çok düşük ve neredeyse hiç bir sistem inci vermiyor, Düz mantık her yer swash dolu ve altın yanına TAÇ veriyor, 15 tane batırınca 15 ele geçirmede toplam 30 TAÇ (ki ele geçirme için harcadığınız korsan ve malzemeyi hesaba bile katmıyorum tek ele geçirmede neredeyse tüm ELİT - İNCİLİ korsanlar ölüyor)

1 günlük mülletler topluluğu yardımcısı için istenilen miktar 5000 TAÇ ve bu sistemler betada normal bir oyuncu dümdüz edip batırabiliyorken 1 günlük yardımcı için 150-170 tane canı 500.000 ila 800.000 arası değişen sistemleri kesmenin bir mantığı olmadığı aşikardır. Kontrol edilip değerlendirilmeli.

Saygılar

ghosthunter bunu beğendi.
  2. SELAM

17/1 limana giderseniz ordan görev alıp inci kazanabilirsiniz kolay gelsin

3. ~E~P*R*O*F

~E~P*R*O*F User

Limana girmek nasip olmadı bir türlü, Beta test haritası olmaktan çıkmış savaş haritasına dönmüş maşşallah :)

teşekkürler,

4. SempaTi65

SempaTi65 User

SAYIN BİGPATRON VEYA KUANTOM TR BETA SERVERİ NE ZAMAN AÇILACAK ? BİZ OYUNU DAHA FAZLA TEST EDEMİYORUZ AMACINIZ NE BİLMİYORUM AMA BETA SERVERİ ÇOK GÜZEL TR OYNAMAMIZA GEREK YOK SAYIN ADMIN BETA AÇILSIN VE KAPANMASIN LÜTFEN

5. SempaTi65

SempaTi65 User

ÜSTELİK SAYIN ADMIN SİZ NEDEN BAZI GEMİLERİ FULLUYONUZ BARİ OPENDE HERKESİ FULLEYİN GÜZEL BİR SAVAŞ OLSUN BİZ BUNU İSTİYORUZ YAPARMISIN

6. SempaTi65

SempaTi65 User

LÜTFEN ADMIN BANA ÖZEL BİR BİLGİ VERİN SİZDEN HABER BEKLİYORUM

7. Beta server oyuna eklenecek yenilik veya etkinliğin önceden test edildiği yerdir , öyle hep açılmaz.Ki umarımda hiç açılmaz sizin gibiler forumu meşgul ediyor hep.

SempaTi65 bunu beğendi.
  8. Bu konuda Türk supportlarının veya diğerlerinin yapabileceği hiçbir şey yok boşuna yazmayın programcılara kalmış bir şey gerektiğinde açarlar
    Bazı gemileri Türk supportları fullemiyor yabancı yetkililer tanıdıklarına bazı malzemeleri atıyor ne de olsa test serveri

9. SempaTi65

SempaTi65 User

ADMINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

10. SempaTi65

SempaTi65 User

GEREK BULMUYORUM SİZ BURDA NE ARIYORSUNUZ BURA BETA SERVERİ GEÇ TARAFINA

11. SempaTi65

SempaTi65 User

HAYIR YANLIŞ DÜŞÜNCELERE KAPILMAYINIZ OLUMLU YANITLAR BEKLİYORUZ SİZDEN YAPMAYIN BÖYLE BURASI SADECE BİR OYUN

12. Bende beta oynuyorum ama siz anlamıyorsunuz herhalde betaya bakanlar programcılar açıp kapayanlar onlar neden ısrarla yazıyorsunuz Türk yetkililere beta ile ilgili mail geldiğinde zaten yazıyorlar foruma boşu boşuna bu konu hakkında yazmanız hiçbir şey kazandırmaz

13. BETA SERVER HAKKINDA BİR BİLGİ VERİRMİSİNİZ BU ARADA BURASI BETA SERVER İÇİN AYRILAN BİR BÖLÜM BETA SERVERDE TEST ETMEYEN KİŞİLERİN BURDA NE İŞİ VAR ANLAMIŞ DEĞİLİM SİZ KENDİNİZE AYRILAN BÖLÜME GİDİN BURDA MESAJ ATARAK BİZİ MEŞGUL ETMEYİN SAYIN BİGPATRON SİZDEN CEVAP BEKLİYORUM BETA SERVER NE ZAMAN AÇILACAKTIR VE AÇILDIĞINDA HERHANGİ BİR ETKİNLİK GELECEKMİDİR TEŞEKKÜRLER.

14. Beta Server'in amacını anlamamışsınız. Oraya yeni gelicek yamalar ve etkinliker entegre edilir. Çoğu zaman sadece adminler ya da entegre edilecek projeye göre kullanıcıya açılıp oluşan teknik sorunlar geri bildirim ile ulaştırılması için vardır, PvP için değil.
    Yama şuan tüm serverler'a eklenmiş durumda o durum da "test edilecek" bir şey kalmamış. Normal serverlere girip çoooook merak ettiğiniz o yeni haritalara doğru yelken açın.

15. SempaTi65

SempaTi65 User

KAZANDIRACAK BİRŞEY VARSA ADMININ BANA CEVAP YAZMASIDIR

16. SempaTi65

SempaTi65 User

BETA AÇILACAKTIR ADMIN TARAFINDA UĞRAŞILIP ARAŞTIRILIYOR

17. SempaTi65

SempaTi65 User

PEKİ SAYIN ADMINLAR SİZ HER TARTIŞTIĞINIZ ZAMAN OPEN BETA SEAFİGHT KAPATMAK ZORUNDAMISINIZ ? BİZİ İLGİLENDİRMEZ SADECE BİZİMLE OYUN OYNUYORSUNUZ YAPMAYIN BÖYLE ADMINNNNNNNNNNNN BİGPATRON KUANTOM BANA CEVAP VERİN

18. SempaTi65

SempaTi65 User

Uzun yıllar boyunca saygın bir şekilde korsanlık yaptım, hatta bazı küçük meselelerde Korsanlar Konseyi tarafından hakem olarak atandım. Şimdi de kızım Sophie'nin katillerini bulup yaptıklarını ödetmek için yardımınızı istiyorum. Kısa süre öncesine kadar gemilerimden birinde çalışan Kara Kalp, Kızıl Diş ve Gümüş Bıçak adlı korsanlar, biricik kızımı kaçırıp katlettiler. Yakmadığım gemi kalmaması pahasına izlerini sürmeye kararlıyım. Üstelik bu kovalamacada yanımda duracak çok kişi var. Bana boş yere Merhametsiz Amiral denmediğini öğrenecekler! Kellelerine ödül koyuyorum! Nerede olduklarını gösteren delil getirenleri cömertçe ödüllendireceğime şerefim üzerine yemin ederim. Henri de Magnamime, Merhametsiz Amiral.

19. yumi

yumi User

sanki test edip geri bildirim yapıyormuşsunuz gibi yazıyorsunuz. bakın bakalım bu konuda kaç tane geri bildirim var.?

20. son*destan

son*destan User

Beta oyuncuları kapatıp açmanız konusunda çok sinirliler lütfen ağız tadıyla oyunumuzu oynalım 15 tatil varken herkes oyunu bklıyordu ve siz oyunu kapattınız lütfen tatilimiz bitmeden oyunu açmanızı rica ediyorum bizler sayesinde oyundakı açıkları buluyorusuz lütfen bu mesajımı dikkate alınız