Oğlak Haritası

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ●●●вℓαcкρєαяℓ●●● tarafından 5 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar
    Oğlak haritasını cephane harcayarak oynamak dışında kaptanlar birliği veya başka bir yolla yapabilmemiz mümkün müdür?
    Teşekkürler

2. oğlak .yay. yengec haritaları kaptan birlihi gönderilerek yapıla bilmekte yanlız bu haritaları elle yapıldıhında kimi yerde elit gülle kimi yerde oyuk gille harcayarak yapmak daha mantıklı geliyor bana göre elit gülleden tasarruf yapıla bilir ama kaptanlar birliğinden yapıldıhında sorgusuz direk havai fişek güllesi istiyor 1 harita komple bitiminde yaklaşık 350. ile 400 bin kadar gülle artı .barut. zırh gibi baya bi istiyor ama kendin girip yaparsan bunları gemi sistemin gücüne göre acıp kapata bilirsin ve biraz zaman alır ama kar edersin kaptanlar birlihiyle işlem yaptıhındada inci kaptan malzemesi gibi bazı malzemelerde istemekte bana göre zarar ama bunların hepsini karşılama gibi bi lüksün varsa gönder gitsin yoksa bana göre kaptan gönderme bence
    zarar ve aaa oyuna vaakit ayıramıyorsan ozaman maliyetleri düşünmüyeceksin göndereceksin

3. Reis dediklerin çok güzel de bu bahsettiğin kaptanlar birliği giderleri haritayı anında yaptırmak istediğinde geçerli değil mi?
    Çünkü ben yengeç ve yayı kaptanlar birliğine yaptırıyorum. Tek kuruş ödemeden 1 ila 1.5 saate bitiriyorlar.

VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Kaptanlar birliği ile yapamazsınız. Zira onu yapacak kaptan da avantaj da henüz yok.

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.