Ofis

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve X(THE)^DEATH^(SHİP)X tarafından 26 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. +Ne yapalım beyler atlantis görselleri artık kesmiyor hemen başka bir gelmeyecek güncelleme için resim çizip koyalım bu en az bir sene zaman kazandırır bize
    -Katılıyorum unity de 2021 versiyonuna güncelleriz böylece 2 seneye çıkarmış oluruz kazandığımız zamanı.
    Bigpoint ofisin de artık hakikaten çalışanlar arasında böyle diyaloglar geçtiğine inanıyorum.
    Oyunda yeni hiçbir şey yok pazar yeri 2006 dan kalma
    Yeni haritalar iki senedir yok sadece Atlantis resimleri var (muhtemelen de resimlerle kalacak)
    Gerçekten merak ediyorum ofiste yapacak adamları yok dimi sadece çizerleri var en azından ben artık böyle düşünüyorum. Doğru muyum Star bey ?

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Yanlışsınız :) Her şey sizin düşündüğünüz kadar basit olup bitse yaparlardı diye düşünüyorum. Haksızlık ediyorsunuz :)

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.