Önerilerinize Açığım

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve offensiveline tarafından 2 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. İyi günler arkadaşlar oyunu bırakalı kaç sene olmuştu heyecanla geri döndüm yalnız ben bıraktığımda 1980 televizyonların yeni çıkışı gibiydi şimdi geldim uzay çağına geçmişsiniz :D
    Yeni başladım kasıyorum 3.seviyeyim 88k inci var Kalede gülle rampasını açtım 1 seviye yetenek daha 3 mü ne anlamadım tam baya değişmiş sayfası nasıl kasılıp hızlı gelişebilirim topları nasıl hızlıca güzel toplar dizebilirim ortalama bir bütçede ayırabilirim

2. Benim düşüncem,

Öncelikle görevlerinizi yapın. 21 seviyeye kadar görevleriniz size top (vudu topuda dahil) inci vericektir. Benim size önerim Rampayı 8/6 yapabiliyorsanız 8/8 yapın. daha sonra incilerinizi biriktirip mojoya atın ( ışık tılsımı oyuncu sayısı az oluyor 15 olana kadar orda inci kasabilirsiniz). sonra çıkan haritaları sabırla vurun. Bu süreçtede bir filonuz olsun daha iyi destek alırsınız.Yinede siz bilirsiniz Tabi,Yatırım kısmında birşey diyemem. :))

CVR-BBS ve offensiveline bunu beğendi.
  3. Teşekkür ederm dostum ilgin için görevleri yapıyorum güvenli limanda knives mcgheden alıyoruz değil mi seviyem düşük diye garip ödüller veriyordur topları almaya başladığımda yüzüm güler inşllah :D birde ışık tılsımı nereden alıyorduk iyice unutmuşum teşekkür ederim şimdiden

4. Buradan görevlerini okuyarak yapabilirsin: https://board-tr.seafight.com/threads/1-9-seviye-arasi-sinavlar.84083/

Pazar yeri - Elit öğeler kısmından inci ile satın alabilirsin.

Estağfurullah herzaman :)

CVR-BBS, hanedannoktay ve offensiveline bunu beğendi.
  5. Işıkta kalsın bence ışık iyidir iyi :)

offensiveline ve кυαѕαя.тя bunu beğendi.
  6. Çok teşekkür ederim dostlarım oyuna dönmekle çok iyi etmişim yardımlarınız için teşekkür ederim okudum görevleri ödülleride inceledim aklıma şöyle bir fikir geldi top eksik ya gemide belli seviyeye kadar atlatıyım gemiyi topları takıp ışık yapıyım ?

7. bence gemini belli bir güce gelene kadar ışıkta kasılmanda fayda var.Gerçi beho boş oluyormuş öyle diyorlar öyleyse eğer kısa süre ışıkta ufak tefek kale yapıp behoda rahat kasılacak kıvama gelince beho da olabilirsin

offensiveline bunu beğendi.
  8. şuan 110 tane 3.seviye 30luk top 50 tane 25liik top 8 tane 15lik top var ışıkta rahat kasılabilir miyim oyukla 3.2k vuruyorum hatırladığım kadarıyla ışıkta pek iş yapmaz değişti mi vede baktım ışık tılsımı orada yok beho tılsımı buldum sadece

9. Eğer oyuna para yatırmayı düşünüyorsanız benim size tavsiyem yağmacı paketlerini bekleyin o paketler çok güzel oluyor top açısından.

10. Yani behoda bu şekilde zor kasılırsın gibi geliyor 1 milyon veya 700 bin canı vardı ordaki sunburstların ve sana 3 4 bin sıkarlar kasarsın ama zorlanırsın ışıkta az inci kasarsın ama daha rahat olur senin için ışıktada belli güce gelince behomanta geçip daha iyi kasılırsın orada tabi şahsi düşünce 20 level üstündeki arkadaşlara danışmak gerekir ben hep ışığım bilemiyorum yukarıları

11. Bot gemileri dolu orası

12. Entmlerden pek gemi kalmadı :) 3 4 tane kaldı onlarıda sürekli batırıyoruz :)

13. Onlar zaten sabah akşam botta aga :D

14. Brutal28

Brutal28 User

hocam bu craft sistemi ile üretebildiğin kadar (top yerin kadar en az ) amiral topu üret sana altın atacak bi filo bulursan gemine 200 m altın attır top yeri vs altınla alabildiğin kadar al gelen kodlar ile 120 vudu topu yapmaya çalış

15. Brutal28

Brutal28 User

gülle rampasını fulleyene kadar ışıkta takıl (max 15 lvl) son kod da 5.000 taç veriyor onunla her özgürlük npc si geldiğinde 1 günlük seviye 1 milletler topluluğu paralı askeri al top yeri ve npc isabet olasılığı veren

16. Brutal28

Brutal28 User

Hangi serverdasın ona göre belki yardım edebiliriz

17. Brutal28

Brutal28 User

Onun dışında mesela bu eriyen buz etkinliğinde 2 Seviye 20 Tahrip Edici Top var ruh karşılığı böyle gelince mutlaka al

18. Brutal28

Brutal28 User

Bazı Etkinliklerde Kristal veren enkaz - yumurta oluyo zıpkınla kesilen onlarıda kes mümkün olduğunca

19. Adreadan

Adreadan User

Kristal biriktir ve yeteneklerde hasar sayfasında top yeri ve doldurma hızına önem ver.