Ön Ayar Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve SŦANNIS✦BÁRÁTĦЄØИ*ℂ⋆ tarafından 25 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar,

Pro Ön ayar yapmak istiyorum, kaç tane sizde ayar var ve bu ayarlarda hangi toplar, nesneler, kaleler, kupalar açık ?

Kaç tane tasarım kullanıyorsunuz ve bu tarasımlar için hangi taşları tercih ediyorsunuz?

2. eynelis**

eynelis** User

ön ayarı ; https://board-tr.seafight.com/threads/oen-ayar-sayisi-8den-12ye-cikarilsin.84751/

bu konudan inceleyebilirsin şuan sınır 8 ve yetmiyor.

Tasarımlara gelince
    savaş tasarımı : top hasarı isabet kaçınma hasar önleme
    savaş tamir : top hasarı isabet kaçınma tamir
    kasılma : top hasarı kritik hasar önleme tamir
    isteğe bağlı tasarımlar : zıpkın - boş - boş - boş
    özel harita : top hasarı - kritik - hasar önleme - tamir ( kasılma gemisiyle aynı ep - tp özel taşlarını sürekli tak çıkar yapmamak için daha düşük taş seviyeli ekstra tasarım yapılabilir)

iyi oyunlar

grndmstf bunu beğendi.
  3. Kasılmadan kastınız etkinlik mi ?

4. Linteki konuya da ayrı bir soru sordum

5. Savaş tasarımında tılsım bonusu özel taşını kullanıyorum çok da işe yarıyor sizin yorumunuz nedir? Kasılma tasarımında ise hangi özel taşı kullanıyorsunuz ?

6. eynelis**

eynelis** User

etkinlik aslan fark etmez ( savaş puanı etkinliği vb sistemlerin kaçınmaya sahip olduğu etkinlikler hariç)

genelde savaş puanı taşı takıyorum ama büyük savaşlar öncesi vs özellikle savaş tamir tasarımına bende tılsım bonusu taşı ekliyorum

Kasılmada Zırh plaka bonusu taşı

Son düzenlenen: 27 Haziran 2020
  7. Bir etkinlik npc sinin kaçınmasının olup olmadığı forum da yazıyor mu ? Neye göre anlayacağız ?

8. eynelis**

eynelis** User

top hasarı kritik takılı tasarımda şarapnel yağmuru açık ve kapalı denediğinde arada gözle görülür bir vuruş düşüşü varsa sistemin savunması vardır. Etkinlik sistemleri dışında örnek olarak Muhafız savunması olan bir sistem. Ayrıca 31-40 arasında ki sistemlerin de savunması vardır ama kaçınma olarak değil gülleye karşı savunma şeklinde olduğundan sisteme ait element güllesi atmadığı sürece vuruşun normalden düşük olur. isabet ihtimaliyle bir ilgisi yoktur

9. peki hocam son sorum, petlerde de aynı mantıkla ilerleyeceğiz değil mi? Savaş ta istabet olasılığı, kasılmada kritik ?

10. eynelis**

eynelis** User

savaşta isabet - kaçınma
    kasılmada hasar önleme - isabet ( yerine göre isabet yerine Kritik darbe olasılığı veya top hasarı konulabilir ) Aklına takılan yerleri sormaktan çekinme iyi oyunlar

11. adamın dibi diye bir tabir var ya , siz tam o sunuz , çok teşekkürler. Oyuna uzun süre ara vermiştim, çok fazla zımbırtı vardı şimdi nerderyse hepsi oturdu.

12. eynelis**

eynelis** User

Gemin zayıfsa, uğraşı çoksa gel global 6 ya mega trde uğraşma hiç. Liverpool1892 Mustafa çağırdı dersen chatten ts adresini filan atar bizimkiler.

13. Geminin sadece 1-2 pakete ihtiyacı vardı ben de çekmiş bulundum, yardımın için çok, sohbet için yine gelirim neden olmasın.

eynelis** bunu beğendi.
  14. eynelis**

eynelis** User

İstediğin zaman gelebilirsin kardeşim her zaman kapımız açık iyi oyunlar

15. 4 tane daha olsa çok güzel olur maalesef sürekli top değiştirmek zorunda kalıyorum

16. Global 6 da İngilizce konuşan oyuncular var mı ? Biraz ingilizce kasabilir miyiz ts de?

17. eynelis**

eynelis** User

İngiliz yok global 6 da ama İngilizce geliştircem dersen başka serverda var geçiririm oraya seni