Ölüler Armadası 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 9 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -Croatia-

-Croatia- User

arkadaşlar vlla bende şikayetçiydim ama etkinlik aslında karlı belkide bu yüzden gülle sınırlınıdır ama tek üzüntüm gerçekten düşük güçteki gemiler , misal ben bile 80-85 bin elitle vura vura kar ediyorum etkinlikten önceki incim 1 milyondu ignisler bittiğinde 1.5 mildi sonra 1 milyon gülle ala ala dönüşümlü elitle kestim hla 575 bin güllem + 1.2 mil incim olmuş üstüne topladığım 610 sarı 1130 yeşil ruhta cabası şuan inci hiç bişeklde 1 milden aşşağı inmiyor gülle aldığımda htta 1 tıkta arta arta devam ediyo.

Kısaca oyuna çokta yüklenmemek lazım etkinlik karlı aslında fakat burdan ignisini harcamamış arkadaş varsa tavsiyem 2 ci aşamaya kadar elitle kessin npc leri 2 ci aşamada ignis dönsün daha hızlı kar ederler ben hata yaptım ignisi ilk dakikada bitirdim

2. karthagos

karthagos User

Size tavsiyem sakın sandık almayın. Sandıklar %1000 zarar. 400 sandık açtım 1 tane bile alev çıkmadı ve çıkan gülle ise 50k ignis 50k ruh falan :D

ALPEREN-TR bunu beğendi.
  3. mr.gold**

mr.gold** User

Ben anlaymiyorum hala neden etkinliklerde inciye seviniyorsunuz?Incinin degeri oyunda su anda sifir (0). Mesele tamamen mani mani ..

4. incisiz olan etkinliklerin şuan ne kadar karı var ki. sizin için mani olan kimi için destan. herşeyin fazlası tartışıldığı kadar altıda tartişilmalıdır.

5. sistem gemileri yok haritada düzeltsenize

6. bu nasın 2 aşama hep zarar inci miktarında yükselme yok bu etkinliğe milşlet para yatırıyor ama 2 aşama hep zarar ayıp size milleti enayi yerine bırakıyorsunuz

TiryakiHasan bunu beğendi.
  7. abi çok saçma ya giden inci 18 bin gelen 11 bin 7 bin zarar nasıl ya?? bu işte bi terslik var..

8. karthagos

karthagos User

Etkinliğin 1. fazı daha karlıydı nasıl bir etkinlik bu böyle tamemen zarar. Ben ışığa giriyorum abi

9. karthagos

karthagos User

Npclerin canı iki katına çıktı, gülle %50 pahalandı (10.000 inci ignis/15.000 inci ruh yiyici), güllenin verdiği hasar %40 düştü (100 ignis 60 ruh yiyici) fakat npclerin verdiği inci, ilk faza nazaran gözlemlediğim kadarıyla %10 kadar artmış. Şaka gerçekten, seafight nasıl kar edeceğimizi düşünüyor? 1 tane tasarımı zor alıyorum. İlk faz gerçekten kötüydü ama bu kadar kötü değildi. Bu etkinlik oyuncuya bir hakarettir.

*HHC* ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  10. erşan367

erşan367 User

millet aç aç etkinlik gemisi kesiyorum yanımda bekliyor millet son atış için hep bunlar açlıktan yokluktan lütfen ama demin oyunun en iyi gemilernden biri son atışımı çaldı. millet aç aç

11. seafight'in patronu bu yazdığını okusa utancından oyunu kapatır xd

12. erşan367

erşan367 User

dostum bende bunları yazmak istemezdim ama ne yazık ki bunlar gerçekler bir npc nin başında 15 kişi bekliyor kimse sıkmıyor son atış için bekliyor ...bekliyor...bekliyor...

safa55safa55 bunu beğendi.
  13. kesinlikle haklısın, sana katılıyorum.

14. ögleden önceki etkinlikte ignis ile 300k vururken simdi yeni gemilere 195k vuruyorum ve ruh yiyici ignise göre daha pahalı ve yeni npclerin öncekilere göre darbe puanı 2 kat fazla nasıl bir sacmalık bu
    ruh yiyici gülle ilede 300-400k vurmamız gerekiyor

15. Gerçekten bu etkinlikteki saçmalığı hiçbir yetkili görmüyor mu? Npc canları iki katına çıktı vuruş gücü düştü ama hala ödüller aynı 13 temmuzdan önce 1 zarar ederken şimdi 2 zarar eder olduk. Anlamadım ki bize her karanlık gecenin bir sabahı var mı demek istiyorlar. Bu etkinlikte zarar edin bir sonraki etkinlikte kar ettirmeyi mi düşünüyorlar yoksa ciddi ciddi artık yaptıkları işi önemsemiyorlar mı üzerinde çok düşünmeden maksat etkinlik olsun amacıyla artık hareket ediyorlar kim bilir. Öyle içimden geldi yazayım dedim.

16. çAğRı

çAğRı User

etkınlık 2. yarıda zarar ettırmeye başladı. npc ödülleri arttırılmalı. ruh yıyııcı gullenın etkınlık npcsıne vuruşu cok az. arttırılmalı

Son düzenlenen: 13 Temmuz 2019
  17. ALPERTUNGA

ALPERTUNGA User

İkinci aşama
    Etkinliğin bu fazında, Sistem gemileri sizleri yanıltabilir! Normal görünen etknilik gemileri battıklarında öbür dünyadan geri dönebilirler! Bu durumda "Ölümsüz" yaratıklarıyla savaşman gerekecek.
    Zombi hâlindeki gemiler vudu kalkanına sahip olduklarından çok daha güçlüdürler ama ödüller de buna göre iyileşir.
    Birinci hata ilk gemiler batmadan zombiye dönüşüyorlar canları %50 nin altına düştüklerinde zombi oluyorlar.İlk sıktığımız npclere atılan mermiler boşa gidiyor o kısım zarar zaten.
    İkinci hata ise ödüllerde ona göre iyileşir yazmışlar fakat ödüllerde bi iyileşme yok. Zombilere sıktığımızda zaten kar edemiyoruz bir de ilk sıktığımız npclerde %100 mermi zararı var oyunda. Lütfen bir önce gereği yapılsın artık.

TiryakiHasan ve ozican2525 bunu beğendi.
  18. ozican2525

ozican2525 User

Etkinlik ilk yarısı az çok oynanıyordu ancak ikinci yarı külliyen zarar.Sistem ödülleri arttırılmalı ve markete yeni şeyler eklenmeli.

capkın ve .[FIRAT]. bunu beğendi.
  19. ozican2525

ozican2525 User

Katılıyorum ayrıca sistemler kendi kendine kaybolabiliyor.

capkın ve .[FIRAT]. bunu beğendi.
  20. 2019-07-13 20:34:05
    17 x Lanetli ruhlar aldın.
    2019-07-13 20:34:05
    15578 x İnci aldın.
    2019-07-13 20:33:49
    -1xElmo'nun Ateşi kaldırıldı. Sebebi: Kullanıldı.
    2019-07-13 20:33:26
    2019-07-13 20:33:05
    2019-07-13 20:32:32
    2019-07-13 20:31:42
    2019-07-13 20:30:22
    2019-07-13 20:30:10
    39600xİnci kaldırıldı. Sebebi: Nesne için ödendi.
    2019-07-13 20:30:10
    30000 x Ruh Yiyici cephanesi aldın.
    2019-07-13 20:29:57
    -1xElmo'nun Ateşi kaldırıldı. Sebebi: Kullanıldı
    merhametsiz marcelle kestim yani bu işten kar etmiyi bıraktık bari yarı yariya zarar etmeyelim