Ölüler Armadası 2017

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 20 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hyper-Cube

Hyper-Cube User

şaşırtıcı valla bende arkadaşın dedikleri yok 1.5m inci + bütün gemi tasarımları + olarakda lig kastım, sanırım arkadaşa bi 10 20m inci kaar edicek öyle sevinir ama etkinligin ilk yarısı kaarlıydı 2. yarıda npc bile vurmadım ilk yarı 5 günde güzel kastım benim için inciyi yani daha fazla vakit geçirseydim daha çok kasardımda anca bukadar :D

2. Para cepte kalmaz da 1 karlı yapıyoe etkinlik 10 karsız :)
    Bide iki tane hesap birinin heralde biri yazınca diğeri yazıyor tesadüflere inanmamda neyse

3. *KOMODOR*

*KOMODOR* User

Etkinlik bitiminde elinizde kalan ruhlar 2 Ağustos saat 12:00'da takas edilmeye başlanacaktır. Takas işlemi ile elinzide kalan her bir lanetli ruh için agwe tılsımı, her bir ışık yayan ruh için 120 ruh yiyici gülle alacaksınız. Etkinlik anahtarları ise bire bir olarak sandık anahtarı ile takas edilecektir.

Etkinlik sss kısmından bakabilirsiniz

Son düzenlenen: 2 Ağustos 2017
  4. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam

Konunun bir amacı olmadığı ve hali hazırda aynısı mecvut olduğundan konuyu kapatıyorum

Saygılar

03menzil03 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.