Ölüler Armadası 2017

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 20 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar

Ölüler armadası etkinliği hakkında görüşlerinizi buradan bizlere belirtebilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. Oyuncu olmayan haritalarda bile Kokoş Odette bulamıyorum, atış sıklığı ve miktarı acilen artırılsın.

3. atlas42

atlas42 User

Ben de bulmakta güçlük çekiyorum. Sayısı arttırılabilir.

4. amiral 2 tane şişman atıyor 200 gemi birden sıkıyor sayıyı artmalı

5. NPC sayısı çok yetersiz arttırılmalı

6. Sandıklar nasıl bilgi verebilir misiniz bize daha gelmedi etkinlik

7. ana sistem iki üç haritaya atılması lazım yetişemeden bitiryor birde arkadaşların dediği gibi merhametli ve kokoş sayısı arttırılmalı bulunmuyor

~Lion-korsan~ bunu beğendi.
  8. Aynı haritada uzun bir süre Kokoş Odette aradım, bulamadım; sonra 1 tane Gösterişçi Alfonso batırdım, 1 dakika geçmeden aynı haritada Kokoş Odette buldum, aralarında bir bağlantı var sanırım, bilgi notu olarak kalsın burada.

9. atlas42

atlas42 User

Merhametsiz amiralin canı çok az arttırılabilir.

***Y.A.T.T.A.R.A*** bunu beğendi.
  10. petlerin taşlarınıda yazarmısınız

11. usta sandıktan 5bin ruhyiyici çıktığıda oldu 1700 küsürde(genellikle bu) gerisi 25 zırh 50 barut vs...hee arasıra 5 kristalde çıkıyor.çok iç açıcı değil kısaca.

12. meşe: 7,5 isabet olasılığı 7,5 kaçınma
    kazmadiş 10,5 isabet olas.. 20bin vudu p.
    womortis:25bin dp 25bin vp

13. atlas42

atlas42 User

Şu karaborsadaki petleri de gemiler gibi üstüne gelince göstermesi gibi yapmadılar gitti arkadaş.

14. mamı_55

mamı_55 User

Sandıklar ruh vermiyor ana gemi vermiyor. kokoş mudur nedir ondan daha görmedim bile. nerden kasacaz bu ruhları ?

15. atlas42

atlas42 User

Bir de sadece amiral veriyor inciyi. Diğerlerinden biri de vermesi gerekir.

16. kokoş 30 civarı merhametli 40 civarı ruh veriyoda ortalıkta yoklar :)

17. sandıklar berbat içeriği arttırılabilir.. ruh yiyici cephanesi karaborsada çok pahalı satılmaktadır

18. atlas42

atlas42 User

Amiralin canı gerçekten çok az. Hemen bitiyor. Artırılması gerekir.

19. etkinlik bu kadar sacma olabilirdi oda oldu teşekkürler parafight npc yok 1000 gülle 1500 inci kar bile yok sandık içerikleri berbat ötesi

20. Sayın @Bigpatron merhametsiz amiralin nereye attığını 21 ve üstü haritalarda görememekteyiz bu bir hatamıdır ? Bunun yüzünden 27 1 de atılan bir sistem için 27 1 den 19 1 e kadar yayan yayan geliyoruz sırf bir sonraki sistemi görelim diye. Ayrıca bir sorum daha var etkinlik görevlerinde demişsiniz ki '' her saat tekrar edilebilen bir görev'' in olduğundan söz etmişsiniz ancak baktım böyle bir şey yok ? Bununla birlikte bir sıkıntı daha gözlemledim her f5 attığımda sürekli olarak hastalık kapıyorum diyorum ki acaba ben f5 atarken biri bana bulaştırıyor yok arkadaş gemi sol alt kuş yuvasına soktum gene f5 attığımda durup dururken hastalık kapıyorum bu da bir hatamıdır ?

Son düzenlenen: 20 Temmuz 2017
    яoтαsız bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.