Ölüler Armadası 2016

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve *Merciless* tarafından 3 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tarayıcı çöktü beyaz ekran geldi baska tarayıcıdan girdim :D

2. kingSo

kingSo User

2300 gülle veriyor bazense 5k civari şansa cikiyor legbada içerikleri %25 artirip 100 kadar anahtar alarak denedim. Bu etkinlikte sandik acmanizi onermem zaten 250m can ki geminin kar orani çok iyi bu yüzden sandıklardan milyonlarca gülle kasmamizi önleyip düzeni kar oranini artirarak saglamislar :) gulleyi karaborsadan almaniz daha iyi olacaktır

яoтαsız bunu beğendi.
  3. OutLaw_07

OutLaw_07 User

evet katılıyorum :) ben de 50 anahtar alarak denedim de ucu ucuna yetiyor verdiği gülle :)

kingSo ve яoтαsız bunu beğendi.
  4. OutLaw_07

OutLaw_07 User

en iyisi alfonso kesmek :)

яoтαsız ve kingSo bunu beğendi.
  5. sandıklardan kristal çıkma olasılığı arttırılsa çok iyi olur.

6. aga bu ne bi tane sıktım gemi öldü görevi nasıl yapcam ben daha da oynamam

7. -slayer-

-slayer- User

alfonsaların sayısı arttırılmalı hepsi 2000 gülle vermeli karaborsaya ısınlanma konmalı acilen

яoтαsız bunu beğendi.
  8. MusaSOW

MusaSOW User

ısınlanma suresı 30dk olsun :D

9. MusaSOW

MusaSOW User

oyuna paran veren adamlar her sısteme gıdıp ıncı alırsa paralı oge satamazssınız gulle falan bence bunu dusunun admınler:D

Serkan~Soare[*] bunu beğendi.
  10. alfonsonun verdiği gülle biraz arttırılmalı
    sandık içeriği çok düşük
    amiralin canı 1 milyar olmalıdır.

bibidibabidubu5835 ve яoтαsız bunu beğendi.
  11. haritalarda npc sayısı cok az

яoтαsız bunu beğendi.
  12. Size göre etkinlik yaparsa bu adamlar batar istedikçe istiyorsunuz sandık kötüyse toplamazsın biter önce oyundaki hataları açıkları bugları kapatsınlar daha sonra baksınlar etkinliğe

kingSo bunu beğendi.
  13. resmen insanlarla dalga geçiyorlar

14. Alperennn

Alperennn User

Geçen etkinliklerde görevlerden bari kazanıyoduk şuan görev vericide 2 görev var ikiside amiral darbe ben amirali buldum diyesiye zaten bitiyo 1-2 anca vuruyorum veba da eklenince nasıl 5m yapayım görevlerden amiral vurma işini kaldırın gerisi her türlü yapılır. Amirali geçtim diyelim şişman jackes batır var aynı görevde nasıl batırayım 100 kişi sıkıyo vebalanınca jackes de batırmam imkansız görevler değişsin bari görevden kazanalım birkaç birşeyler amiralin canını artırın 1 dakika sürmüyo böyle

15. istedikçe istiyorsunuz nedemek ya olmasın gerekeni söylüyoruz bir önceki etkilikte başta kötüydü sandık sonradan düzelttiler bu sefer sandıklar daha berbat. amirale yetişemiyoruz en faz la 7-8bin inci haritalarda 3 çeşit npc var oda eksik zor etkinlik bu adı üstünde

яoтαsız bunu beğendi.
  16. Her sisteme ışınlanmıyorum arada gidiyorum 1 milyon kastım daha ne olsun gemimde aşırı sağlam değil zaten

kingSo bunu beğendi.
  17. hayır yani bi yetkilide çıkıp burda cevap bile vermiyor bu yazılanlara ne gereği var bir serveri bir haritada toplamaya sanki oyun çok destekliyorda hayret bişey

18. kingSo

kingSo User

Bu etkinlikten de şikayetçi oluyorsaniz ne diyeyim artik. Herhalde bu etkinlikte inci kasamamakta yakinan arkadaslar rampa, barutluk gibi temel şeyleri olmayan arkadaslar . Simdi siz bana etkinliğin amaci o degilmi her gemi kar etmeli bir yerlere gelmeli etkinliklerde. Evet kesinlikle öyle ama 7 günlük sadece 25 likleri altinla almis bir geminin 7 yillik emekle yapilmis bir gemiyi ayni kefeye sokmaya calismak büyük haksizliktir.

19. DanceCZ

DanceCZ User

Kardeşim nankor olmayın eventsiz günümüz yok hepside karlı gemi bombosdu simdi 100 k roket 50 k hız taşı 20 k triton 10 k agwe 10 mil ahtapot zehri kardeşim her etkinlikte birşeyler kascaksjn bu etkinlikte gidip ruh kasmak çok karlı değil çünkü sandıklar iyi değil ama inciyle alıp sadece büyük gemiye sıkarsanda 1 sıkıyorsun 3 alıyorsun firestorm olan varsa koysun gemisine millet 330 sıkıyorsa sen 300 sıkıyorsun ama o 3 milyon hasar veriyorsa sen 5 milyon çok güzel oluyor bakın seafight çok pahalı ama her etkinlikte malzemeleri bol bol kasarsan gulleye para vermeszsin bizde böyle oynuyoruz nankor olmayın event konusunda

20. Alperennn

Alperennn User

Gece kaç gibi girsem amiral sakin olur 4-5? Yada sabah erken mi gireyim?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.