Ölü Ekim Avı 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 29 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan yapılacak olan Ölü Ekim Avı 2020 etkinliği hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de her zamanki gibi vazgeçilmezimiz olan forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. sayın star mod veba süresi 20 dakika çok değilmi sizce yok etmek için durdurulamazda kullanamıyoruz bu şekilde normal oyunda bile durmak sıkıcı olacaktır saygılar

3. bana ise 5 dk veriyor ve durdurulamaz kullanılabiliyor

4. demin kullanılmıyor demişti ekranda ama oyun bağlantısı gitmişti tekrar girdiğimde durdurulamaz kullandım oluyor

5. Alexander1

Alexander1 User

Etkinlik sezonu gördüğüm kadarıyla hatalı.Ölü ekim öldür diyor ama 5.000.000 diyor büyük ihtimalle hasar verme görevi ama hatalı düzeltilirse iyi olur.

6. TANER

TANER User

sezon görevinde hata var ayrıca npc sayısı çok çok az

7. Tam anlamadım ama sanırım üst üste veba denk gelirse 20 dkya çıkıyor süre

8. Sayın yetkililer eksikleri yazıyorum lütfen iletir misiniz;
    1- Şişe toplayıcı gemisine 5k gülle atıyorum verdiği 7-8k inci. Zaten 5k güllenin ederi 5.5k inci yapıyor. Üstüne haritalara doğru düzgün gemi atmıyor ya etkinlik npc si artırılsın ya da inci artırılsın.
    2- İçinden çıkan 'Zehir Şişesi' maddeleri üzerimizde veba olmadığı sürece ısrarla çıkıyor. Ancak durdurulmaz süresi buna yetişmiyor. Bir de 30 a yakın toplamama rağmen sadece 1 tanesi inci verdi, yani inci oranı çok düşük.
    3- Ana gemi Olan 'Ölü Ekim' gemisinin ise canı çok az. Haritada bulana kadar canı yarıya iniyor. Canı artırılabilir yahut çıkma sayısı artırılabilir.
    Benim 2 saatlik gözlemlerim bunları gösterdi eminim ki bana katılanlar da olacaktır. İletirseniz makbule geçer belki bir faydası olur.

Ƭęķ.Bĩг.Ģęţĩг bunu beğendi.
  9. Şu ana kadar 100 şişeye yakın aldım ve 1 kere inci geldi.

10. Şişeden kaç inci çıkıyor yazar mısınız

11. baba34_foo

baba34_foo User

tasarımı alabilen olursa yazsın buraya da taşlarını falan bilelim ona göre uğraşalım

12. 35k çıkmıştı sanırım

13. Teşekkürler

14. tekturk4

tekturk4 User

SAYIN ADMİNLERE SESLENİYORUM İNT13 SERVERİNDE OYNUYORUM VE 10 DAKİKADIR HARİTADA SİNEK AVLIYORUZ SİSTEMLERİ ÇOĞALTMANIZI ARZ EDERİM!!!
    SAYGILARIMLA!!!

15. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

darbeden ve son atıştan kaç oldu bir altın veriyor bu ne biçim eziyet

16. etkinlik sandığı hangi haritada ben göremedim

17. Şişe toplayıcısı sistem gemisinin verdiği inci miktarı biraz arttırılsa kara geçebiliriz aslında

18. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Ben de büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelip yasak olduğundan dolayı yazınızı '' düzenle '' kısmından düzenlemenizi rica ediyorum.

Saygılar.

19. 40 lw üstü haritalarde neden etkinllik sandığı yok 41 -45 arasında sandık yok

20. swat3753

swat3753 User

Selam Korsanlar,

Bugün yama çalışması yapılacaktır ve çalışma ile birlikte;
    • Etkinlik sezon başarılarında eksik olan çevirileri ekledik.
    • Etkinlik sandıklarının 41-45 haritalarında çıkmaması sorununu çözdük.
    Seafight Ekibiniz.

Eklenen hiçbirşey yok dalgamı geçiyorsunuz Etkinlik sezon başarılarına ne eklediniz?