Ne Yapmalıyım ?

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve .~~KADİR~~. tarafından 1 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Herkese merhabalar,öncelikle ben oyunu eskiden oynardım suan tekrar gırdım ve görevleri yapıyorum top konusunda cok sıkıntım yok malum gorevler verıyor zaten ama ben suanda ıncı kasıyorum yaklasık olarak 120k ıncım var ne yapmam gerekiyor bundan sonra birde yetenekler değişmiş ben nasıl ayarlıcam bu yetenekleri birde bu var baska herhangi bir sorunum yok teşekkür ederim

2. knk bak beni dinle ucarsin level 14 e kadar kas sonrasinda full prilti topla incileri sakin bosa harcama full prilti topla ve inci kasmaya bak , etkinlikleri bekle , otlan etkinlik npclerinden yaklasik 1m inci kasman gerekiyor kale gunu geldiginde rampayi fulle sonra direk orta kaleye gec , once barutluk sonra - usturalp ve denizcilik taktigi fulle

Yetenekler icin kristal gerekiyor hasar sayfasindan basla 10 tane guverte cilginligi bas sonra super salvoya aban 30 yeter ondan sonra sag tarafa gec oralari gom fulle sonra defansa gecersin yetenk adalari genel sss den yetenek yerlerini full oku kafanda super seyler canlanacaktir

3. etkinlik ama cok zor ya kesemiyorum taktıkler ıcın tesekkur ederım ınsallah kasarım 1m ıncı

4. knk sen bana guven etkinliklerde yere dusen bazi seyler olur onlara otlan kristal cikiyor ondan diyorum bekle otlan veya iyi bir filoya gir adamlara derdini anlat verirler sana

5. anladım tesekkur ederım kardesım

6. sagitta03

sagitta03 User

vallahi oyun oyle derecede ki su anda artik etkinlik pirilti vb yetmiyor..para vermezsen gerisi bos.. sen rampa yapacaksin inci kasacaksin farz edelim hepsini yaptin sonra gel 24ve ustu lvl haritalara basla milletler yolu puani kasmaya ohoooo isin senelerce gidecek :)

7. ne yapmam gerekior ki kaç tl yatırmam gerekior

8. sagitta03

sagitta03 User

Bence ts ye gir bir aliansa orada cok daha iyi yardimci olabilir fikir verebilirler.. burada forumdan ne de yazsak konusmak baska

9. almazlarkı beni alyansa