Nasıl Bir Yol İzlemeliyim

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve kadir tarafından 18 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kadir

kadir User

Merhaba çok eski bir gemim vardı oyuna tekrar başladım gemi epey kötü sizde tavsiye istiyorum nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda;
    Gemim 15level 5tane seviye5 alev fırtınası var 33 tane vudu topu kalanlar 3.seviye 30luk top
    kalelerden gülle rampası 3 onun dışında 5 6 tane daha kale açık onlar seviye 1
    yeteneklerde pek iyi değil anlayacağınız gemi baya çöp gibi :) sizce ne yapıp gemiyi geliştirmeliyim tavsiyeniz nedir ışık tılsımı vardı eskiden ama pek karlı değil gibi sanki değerli yorumlarınızı bekliyorum

2. gemini geliştirmen için her paketten çekmen lazım, topun yok kalen yok kupan yok genişletmen yok silah yerin yok. yani diyeceğim hiç bir şey olmaz niye geri geldin ki boşuna :) yapabileceğin en iyi şey sezon yapıp dünya yaran topu kasmak. o da bir işe yaramayacak ama başka bir çareside yok :)

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.