Muhafızlar

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ***bulut*** tarafından 18 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. levelim 48 49 level olabilmem için altın şemşir bulmam yada çıkarmam gerek bu levellerde ben sistem kesemiyorum sistem kesebilmem için her bir npc kesene kadar 2 yada 3 kere tamir olmam gerekiyor muhafız ile kesmeye çalışsam muhafız takınca benim atışlar adeta sıfıra iniyor fakat sistemin bana vuruş gücü ne hikmet se o oranda düşmüyor. bu leveller sadece admin olanlara has seviyeler olmaması lazım. belki ben sadece kendi levelimde olan sistemlerden kesmek istiyorum. ya bu seviye sistemlerin bize atış gücü düşürülmeli yada muhafızlar başka levellerde olduğu gibi bizim atışlar makul miktarda düşürülüp yediğimiz hasar oranıda aynı oranda düşmeli. biz sistem kesip altın şemşir çıkarıp görevlerimizi tamamlayabilmek istiyoruz artık 4 aydır 1 tane altın şemşire denk gelmez mi bir insan yav. lütfen bu öneri dikkate alınsın millet bu durumdan mağdur durumda.

2. bu konu hakkında daha önce yazdık geri dönüş alamadık
    Hazır sezon varken iyi takip ediniz dün çıktı kestik

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

İlgileneceğim.

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.