Milletler Topluluğu Haritası ve Işık Tılsımı Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve gokhanbeyiniz tarafından 9 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Işık tılsımı 1-15 levellerinde bulunan herkese gözüküyor olmalı.
    Pazar Yeri > Elit Ögeler sekmesinde gözükmektedir.

Oynadığınız server nedir?

2. frodo81

frodo81 User

Yanlışın olmasın Işık tılsımı 5-15 Level arası diye biliyorum

3. Haklısınız, başka server'a girip kontrol ettim.
    Işık tılsımı pazarda gözükmedi.

4. Sonunda bunu da öğrenmiş olduk. Eskiden 1 lwl bile girebiliyordu şimdi giremiyor

5. frodo81

frodo81 User

Eminmisin, 1 Level'in ne işi var Işık Tılsımı'nda

6. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

5. Seviye olmadan Işık Tılsımı Öğesi alamadınız için sizde gözükmüyor olabilir.

'' Genel S.S.S açıklama güncellenmiştir. ''

Saygılarımla.

7. Niye yükselmiş bu seviyee

8. Işık tılsımı diğer tılsımların yanında baya değer kaybetti 300 vudu topuyla bile aslana girsen daha iyi inci kasıyon sanırım o yüzden biraz değerli olsun diye level arttırmışlar ama gene değersiz gene değersiz bot yuvası tabiri caizse

≈GΛZİ≈ bunu beğendi.
  9. Eminim çok eminim. Çünkü yeni bir gemi acmistim. 1 lwl onunla gidip ışıkta kasildim. TP filan gerekiyordu

10. Global Asya da oynuyorum. Bir hafta önce vardı. Ama şimdi bot atan yok

11. Merhabalar,
    185 top yeri açık var. 5 Tahrip Edici, 30 Vudu, 150 amiral topu. Rampa 3/8. Oyukla ortalama 4k vuruyorum. Sizce ışık tılsımında kasılmak karlı mı yoksa başka ne önerebilirsiniz ?

12. ozican2525

ozican2525 User

Işık tılsımı dışında şuan 13/14/15 haritaların bulunan drakir heller gibi bir sistem var onlarıda kesmeniz yararınıza olucaktır.

13. Işık tılsımı 200bin darbeye 200-280 inci veriyor ana gemide de kar yapmak için para verip pazar indirimi vip indirimi alman lazım belki o bile 100-200 inci zor bırakır

Sen yavaş yavaş hem kasıl hemde level yap şuan etkinlikde 21 level her türlü karlı çıktı aşağıda etk npcsi 5lanetli veriyor yukarda her şey aynı adı değişik 12 tane veriyor paralı askeri(+30top yeri) takıp rahat rahat kesersin

14. kardeş ışık tılsımını bırakma suan ben 21 levelim oyuk 11k atıyorum 305 top yeri var 7-8k hadi 9k atsamda ısıkta durmadan 200 bin darbelik npc keserdim durmadan farmer olurdum indirim alıp ya gülle yada sandık alıp açıp atardım ana gemiye

15. Filo olarak giriyoruz kamlumbağa haritasına
    hem sıralama kasıyoruz hemde 50m darbe verince kamlumbağa terbiyecisi kaplumbağa ezicisi vede kaplumbağa ait ne varsa çıkıyor 21 üstündekilerle aynı sadece yuva yok hem inci kasıyoruz hem sıralama kasıyoruz.

16. drakir heller kesecek güçte değil gemi malesef, o beni kesiyor :)

17. peki gelişime yardım etmesi için satılan paketlerden hangisini önerirsiniz ?

18. Işıkta kal seviye yükselme.

19. ozican2525

ozican2525 User

Işık tılsımında devam edin yada çoğu arkadaş orda otoda oluyor.Onların sıktığı sistemlere sıkarak inci almaya çalışın.

20. Işık her türlü eziyet etkinlikte bile artık 21 level ve altı ayrımı yapıyorlar 21lvl üstünde ki etkinlik gemisi 2 kat veriyor ödül altındaki de darbe aynı ama yarısını veriyor ışık ezitetden başka birşey değil

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.