Miço Sorunu Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve **kartalgöz** tarafından 7 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    • Güncelleme: Miço'nun depolama süresi olan 30 gün kaldırıldı. Artık istediğiniz kadar depolayabileceksiniz.
    Karaborsa'da ''Stok'' olmasına rahmen 1 günlük miço alınınca kayboluyor sınır kaldırıldı diye @Bigpatron duyurmuştu?

1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Karaborsadaki satın alma sınırını tüketmiş olabilirsiniz. Şuanda miçolar 30 günden fazla depolana biliyor. Örnek görseli incelemek için burayı inceleyiniz.

Saygılarımla.

2. ρѕм

ρѕм User

Miçolar ilk başta kalkıcak dendi parça parça gemilerden kaldırıldı karaborsaya taç ile konuldu vs ama şuan yeni yetenek sistemi gelmesine rağmen gemilerde miçolar durmakta.Bu olay nasıl çözülücek ?

http://prntscr.com/kvpz0f

3. miçolar bugün kaldırıldı yada kaldırılır artık karaborsada olmaz etkinliklerde çıkmaz muhtemelen elinde miço olan adamlar dewam edecek kullanmaya sonra bidaha yok :)

4. Star

Selam,

Konu ile alakalı henüz yeni bir açıklama bulunmamakta. Lütfen forumu takipte kalınız.

Saygılarımla.

5. miço bitmiş gemide nerden alcaz bunu bulamadım paketlerdede yok bilgisi olan varmı

6. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Miço bazı etkinliklerde karaborsada satışa sunulmaktadır. Ayrıca burada bulunan duyuruyu inceleyiniz. Önümüzdeki günlerde satışa sunulacak paketler içerisinde miço mevcut.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

7. ρѕм

ρѕм User

Miçolar hani yeni yetenekler ile kalkıcaktı.Şu an yapılan şey tamamen saçmalık miçoyu karaborsa gibi yerlerden kaldırıp, geldiğinde 7 gün gibi miçoyu 7 k taça satıp her özel karaborsaya 14 gün koyulması ve şuan yeni gelicek paketlerde satılması.Bu satış politikası ne kadar saçma bir hal aldı.Olan bir şeyi boz eski hali için para iste bu ne saçmalıktır.Bir fikir belirttiğimizde ileticez diye konular kapatılıyor ama görüyoruzki söylediğimiz şey bize paralı item olarak geri dönüyor.Ne zaman her şey düzeltilip adam gibi bir oyun oynayabileceğiz acaba ?

8. Ölüm_37

Ölüm_37 User

Evet bu benım de dikkatimi çekti.Madem ki miçolar kaldırıldı, neden yeni gelecek paketlerde var? Zaten oyundak çoğu şeyi para ile elde ediyoruz miçoyu normal para ile satmaya çalışmak neyin nesi? Yönetimi Anlamak gerçekten zor. Biz de sevinmiştik miço olmayacak diye. !

9. Star

Selam,

Biz sizin düşüncelerinizi iletiyoruz. Merkez ekibimiz uygun görürse uyguluyor. Bu konu ile alakalı henüz resmi bir bilgi gelmedi. Lütfen forumu takipte kalınız.

Saygılarımla.

10. çAğRı

çAğRı User

Bilindiği üzere miçolar kaldırıldı. yeni yetenekler gelene kadar oyuncular için karaborsaya çıkarıldı. bu etkinlikte miço yok fakat satış ve satışa bağlı miço elde ediliyor. bundan sonra ne olacak? miço temelli kalkacak mı? sadece satışta mı olacak? sadece para ile satılacaksa oyunu bırakan sayısı artacaktır. satışta olması hiç adil değil karaborsaya da eklenmesini istiyorum

[hayaletajan] ve ¦-ThE_RaNGeЯ-¦ bunu beğendi.
  11. Selam,

Konu ile alakalı henüz yeni bir açıklama bulunmamakta. Lütfen konu ile alakalı forumu takipte kalınız.

Saygılarımla.

12. BIRAKTI

BIRAKTI User

Bu miçoları artık karaborsaya ekleyin günü bitiyor oyunun tadı tuzu kalmıyor oyun ekranında yıllarca süren tp elp günü görünüyor miçoyuda ekleyinde bilelim her gün onumu kontrol edecegiz yada sınır koymayın alalım yüzlerce bu oyun iyice bırakın gidin moduna götürüyor bizi

DevilHunteR bunu beğendi.
  13. Selam,

Miço şuanda sadece Yağmacının Karaborsası ve Yağmacı Paketlerinin ortancasında bulunmakta. Önümüzdeki günlerde ya da etkinliklerde normal Karaborsaya koyulup koyulmayacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Saygılarımla.

14. Miçoları yetenekler gelince kalkacak diyordunuz ama gelgörki yağmacı karaborsasında parayla satılıyor :DDDD !!
    O sevgili üstlerinize söyleyinde karaborsaya eklesinler !!!!!

15. Ben ilk zaman dedim parayla satılacak sadece anasayfadan kalkıyor diye kimse inanmadı, yalanladılar bide :(
    Ama eğer direk bunu beyan etseydi seafight oyuncu kaybederdi yavaş yavaş hazırlıyor işte yakında parası olan alır tek.
    Bunu okuduğumda çok ğ umutlanmıştım güzel şeyler olucak diye

Son düzenlenen: 22 Eylül 2018
  16. Selam,

'' Miçoları yetenekler gelince kalkacak diyordunuz '' Demişsiniz. Peki aksini forumda gördünüz mü? Sistem henüz çok yeni ve miçolar hakkında ise henüz yeni bir açıklama bulunmamakta. Yani dolayısıyla miçolar kalkmadı ya da kalkmayacak diye bir açıklamada yok.Bu arada size bir dipnot ; Yenilikleri yapanlar ben ve benim üstlerim değil merkez ekibimizdir. Uzaktan davulun sesi çok hoş gelir.

Saygılarımla.

17. miço ve ayakçılarda kalktı allah aşkına ne yapmaya çalısıyorsunuz?? kaldırma nedeniniz ''oyundaki adaletsizlikte esitsizlikten ötürü bazı gemiler bu yüzden geri kalıyor vs vs vs...'' eee şimdi geri kalmıyorlar mı? kusura bakmayın arkadaşlar derdiniz oyundaki adaletsizliği gidermek değil oyunun en küçük yapı taşı olan miçodan bile kar sağlamak ve adaletsizlik yaratmak, rica ediyorum konuyu kapatmayın da diğer tepkileri ve haklı eleştirileri görün..

18. Star

Selam,

Konu ile ilgili bir çok mesaj yayınlandı. Lütfen eski mesajlarada göz atın. Miço hakkında henüz yeni bir mesaj gelmedi ve henüz bilinen birşey yok. Lütfen forumu takipte kalınız.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.