Miço Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve **denizlerinfatihi** tarafından 13 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Özdemirx

Özdemirx User

Oyundan tamamen kaldırılsaydı daha iyiydi. Dediğiniz gibi ışık gemisi oynamam benim seçimim. Zaten ışık gemisini tacı + paralı askeri olanlara karşı oynamaya çalışıyorken birde böyle bir mantık hatası oluyor. Kaldıracaklardı madem kökten kaldırsalardı yada yetenek ağacını beceremediler eski haline çevirselerdi. Benim demek istediğim bu. Zaten kendi seçimlerimizle oynuyoruz oyunu ve tercihlerimiz kimseyi alakadar etmez.

2. Selam,

Oyundan tamamen kaldırıldığında , miço gelsin ama nasıl geliyorsa diye yüzlerce konuya kendim cevap verip kilitledim. Yani bu sizin düşünceniz. Ama sizin gibi düşünmeyen bi sürü insan var. Bu mesajların çoğunluğuna görede miçoya böyle bir çözüm bulundu.

Saygılarımla.

3. KerBeY

KerBeY User

Relax eski kara düzen iyidi neden köklü bişey değiştirilir ki bırakın bari o eskisi gibi kalsaydı çok mu zordu

4. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bu gibi oyunlar hep yenilikler ile ayakta kalırlar.Miço yerinde çok farklı projeler yakın zamanda oyuna eklenecektir.Bunları görmeden eskisi kalsın hakkında konuşmak bence çok erken.;)

Saygılarımla.

5. yani kısacası arkadaşlar ölümü gösterip sıtma ya razı ediyolar tek açıklaması bu

6. seafight yenilik çıkarınca güzellik yapıyo eywallah ama çıkardığı yeniliği sonra tezatıyla dengeliyor Örnek ; ıskarmoz çıkartıp herkeze aldırdılar sonra sistemleri kaçınmalarını felan arttırdılar totalde daha iyi değil daha kötü oldu :) yenilik güzeldi ama şimdi yeni yetenek gelecek deniyor miço yetenekle açılacak acaba sistemlerinde atış hızı artacakmı yada vuruşları kaçınmaları :)

7. Oyuna giriyorum girdiğim zaman gemide genellikle sadece benim değil zaten bütün oyuncuların aynı dertten tasa duyduğunu düşünüyorum.Miçonun süresi zaten bitmiş oluyor.Miço da alamıyoruz oyuna giriş yapmamızla çıkış almamız arasında saniyeler oluyor.Gerçekten bu miço sıkıntısı artık kasmaya başladı.Kalıcı bi çözüm istiyoruz Sayın Mod

8. Özdemirx

Özdemirx User

Çok farklı projeler daha eklenmeden ve belirli bir tarihi olmadan neden böyle bir karar alınıyor? Oyuncuların bir kıymeti yok demek ki. Ayrıca biz eskisi kalsın felanda demiyoruz şuan eskisine muhtaç bırakıyorsunuz bizi. Dediğiniz gibi daha görmedik ve nasıl olacağını duymadık neye göre kime göre kaldırılıyor bu biz bunu sorguluyoruz.