Miço Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve **denizlerinfatihi** tarafından 13 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Miçolar kaldırıldığından daha doğrusu miço nun artık karaborsa itemi olmasından bu yana soğudum bu oyundan ne yapmaya çalışılıyor oyun zaten oldukça zor bi oyun daha da zorlaştırarak nereye varılmak isteniyor şahsen ben artık bu oyuna girmemle çıkmam bir oluyor 8 senelik emeğim artık bi kenarda dursun emekliye ayrılsın

2. sanırım yeni yetenekler gelecek miço da yeteneklerde olacak o zamana kadar böyle sürünecez

3. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Miçolar normalde oyundan tamamen kaldırılmıştı. Fakat oluşan bazı sorunlardan dolayı geçici bir süre için oyuna tekrar eklendi. Bu yüzden sorunlar giderilinceye kadar karaborsada, bazı etkinliklerde miço çıkmaktadır. Miçolar hakkında yapılan duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

4. Özdemirx

Özdemirx User

"Oyuncularımızın birçoğu miçolar ve getirdikleri yeniden yükleme hızından geri kalıyorlar. Çünkü onlar olmadan artık topları yeterince hızlı değil. Ayrınca, bazı oyuncular hala sınırlı bir süre için miçoya sahipler ve diğerleri değil. Bu nedenle bu değişime bağlı olarak oyunda bir dengesizlik var." Bunu yazan armagedon. Ve şuan eskiye kıyasla daha çok dengesizlik oldu. Yeni yetenek ağacı gelene kadar karaborsada satışa çıkacak yazmışlar bunun yerine neden geri eski sisteme dönülmedi böylesi daha kolay değil miydi? Her seferinde karaborsaya yüklenene kadar neden tekrar ayakçıların yanına eklenmiyor? Tabi doğru oyuncunun karaborsadan alması için oyun içinde biraz zaman öldürmesi lazım değil mi? Sisteminiz tamamen çöp.

5. hay senin ağzın bal yesin kardeşim.

6. Selam,

Neden eskiye göre daha çok dengesizlik var? Eskiden miço bittiği zaman bitmişti. Biryerden alma şansınız yoktu. Rakibinizde miço varsa burada bir dengesizlik vardı. Şuan karaborsada miço aktif. Nereden alındığının ne önemi var. Zaten duyuruda söylendiği gibi, bir süreliğine getirildi bu sistem. Yeni yetenek ağacı geldiği zaman tekrar oyundan kalkacak.

Saygılarımla.

7. Karaborsaya koyulmuyor artık yağmacı ödülü paketlere koyuluyor parası olan alıyor sizce bu yeterince dengesizlik değil mi ya hiç parayla alınmasın sadece herkesin alabildiği karaborsa olsun yada hiç kaldırılmasın

8. Selam,

Şuanda normal karaborsada aktif zaten. Sonsuzluk parçası verip alıyorsunuz. Ayrıca özgürlük günlerinde taç karşılığı koyuluyor.

Saygılarımla.

9. Özdemirx

Özdemirx User

Cevabın için teşekkürler fakat madem aksilik çıktı idareten karaborsaya değilde tekrar eski yerine konulsa daha mantıklı değil mi?

10. Selam,

Bende diyorumki siz miçonuzu aldıktan sonra ne fark ediyor?

Saygılarımla.

11. farkı şu modum 10k inci 60 adet sonsuzluk parçasından daha çabuk ve zahmetsiz kasılabiliyor :)

12. Selam,

Çok iyi anlıyorum. Fakat birşeyler için bir bedel ödemek gerekiyor değil mi?:)

Saygılarımla.

13. siz öyle diyorsunuz eskiden 10k inciye herkez alabiliyordu, şimdi miço kodoman ensesi kalın oyuncuların alabileceği item oldu. Orta seviye ve alt seviye oyuncular için karaborsadan almak zor oldu. Zaten sağlam oyuncuyla zayıf oyuncu arasında fark vardı. Malesef bu yeni düzenlemeyle fark iyice arttı.

14. benmde gemi iyi ama 60 parça vermem oraya bnde altınlı olanı kullanıyorum etknlk bitince inciyle satılacak karaborsada heralde

15. Bende sizi çok iyi anlıyorum ama 21 lvl altı oyuncuların 1000 taç toplayabilmesi için yaklaşık 70 tane karfırtınası kesmesi gerektiğinin de farkındasınızdır umarım. Sadece 1 günlük miço almak için bu gerekli atılacak gülleden ve kaybedilen zamandan daha bahsetmiyorum bile.

bu durumda üç (3)seçenek var demek;
    1. Parayla taç satın almak
    2. 70-80 civarında Karfırtınası kesmek ve ele geçirmek
    3. Acilen kasılıp en az 21 level olmak. (bu durumda da ışık haritası gidecek ve inci kasmak bir hayli zorlaşacak)

16. relax şuan var ama başka zaman özel karaborsaya koyuyorlar parası olan alıyor vurgulamak istediğim oydu güya sistem getireceklerdi sistem gelmeden parayla satıyorlar

17. oyuncuların söylemek istedikleriyle sizin çıkardıgınız sonuç çok zıt

18. Özdemirx

Özdemirx User

Dostum senin anlamadığın nokta miçolar 10 bin inci olduğu zamanda herkesin elinin altındaydı şimdi etkinlik kodlarına yada taça göre hareket etmek zorunda kalıyoruz ki ben ışık gemisi oynuyorum taç paketi aldığım halde genişletmelere biriktirdiğimden dolayı taç ile değil miço en gerekli malzemeleri dahi 2 kere düşünerek alıyorum.Yani verdiğiniz miço 1 günlük oluyor ama biz o 1 günlük miço için bir şeylerden vazgeçmek zorunda kalıyoruz demek istediğimi şimdi anlatabildim mi?

19. Selam,

Ben sizi anlıyorum. Ama oyundan tamamen kaldırılmışken, en azından karaborsaya gelmesi güzel değil mi? Neden bardağa dolu tarafından bakmıyorsunuz.15. seviyede oynamanız sizin seçiminiz.

Saygılarımla.

DevilHunteR bunu beğendi.
  20. modum sizde empati körlüğü var kendinizi diğer oyuncuların yerine koyun ve oyunun adaletle çevrili oldugunu düşünün. arkadaş ışık gemisi diye neden miçoya sahip olmamalı? oyunun oyun yapımcıları zaten mantıken dolu dolu hatalar yapıyor bu sıralar sizde tamamen onların gözünden bakıyorsunuz bu yüzden karşı tarafın ne demek istedigini anlamıyorsunuz. miçoları kendi stratejileri için oyuncak ettikleri ortada zaten oyun yapımcılarının bunu görememek ne mümkün. bardağın dolu tarafını yalnızca onların tarafından görmeyin

Özdemirx bunu beğendi.