Miço Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve HurricaneyX tarafından 6 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

miçonun oyundan kaldırılması haksızlık değil mi ?

1. evet

2. hayır

Birden fazla oy kullanılabilir.
Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar miço ve ayakçılar aynı anda kullanılmıyor mu? Geçen gün baktığımda ikiside aktif olarak gözüküyordu şuan sadece miçolardan doldurma süresi azaltması alıyorum. Ayakçılarda var ama sadece miçolar çalışıyor? Geçen aldığım SS aşağıda 2.24 saniye doldurma süresi.

Şuan 3.36 1x 20% Ayakçılar gözükmüyor

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @HurricaneyX ,

Ayakçılar ve miçolar aynı anda aktif olmamaktadır. Hesabınızda miço var ise ayakçılar devre dışı kalmaktadır. Gönderdiğiniz resimdeki sorunun oyundan kaynaklı görsel bir hatadan dolayı oluştuğunu düşünüyorum.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

3. воины

воины User

Yama duyurularinda
    Değişiklik: Miço oyundan tamamen kaldırılacaktır.
    Yazılmis peki atis süresi kısaltici ne olacak herkeste %40 hiz düşümü mu olacak yoksa sure kisaltimi ortadan kalkıyor mu micolar ile

[ASİL]COMMANDER bunu beğendi.
  4. Hız düşümü olur ise eğer oyuncular bundan çok rahatsız olacaktır :D Miçoyu pasif buff olarak , kalıcı olarak verebilirler ama bu sefer de miçonun yanında neden ayakçılar da kalkıyor dememişler? bilemiyorum belki de miçoyu buff olarak verirler , üstüne birde ayakçılar alırız efsane olur o zaman eheh

5. воины

воины User

Miço ile denilmek istenen ayakcilar micolar süre düşürücüler yani de bunlar ortadan kaljarda sıkıntı olur %40 hiz dusumu az bir rakam değildir

6. Giyotin

Giyotin User

Miçoyu kaldıranlar inşallah Lobo ve Rohoyu da kaldırır

7. O zaman eklerler buff olarak . Bekleyip görelim :)

8. miço benzeri bir öğeyi para ile satıcaklarda ondan kaldırıldı bana göre ...her şey para olursa oyuncu zor bulursunuz haberiniz ola ....

ghosthunter ve çAğRı bunu beğendi.
  9. Oyun sayfası neden açılmıyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Nisan 2018
  10. urungubeğ

urungubeğ User

miço kaldırıldı hızımız düşer ve de bizden para karşılıgı veya buff teklif ederlerse benden bu kadar kapatır giderim

11. Porstmouth

Porstmouth User

daha once elit koleydi,sonra mico oldu simdi kaldırdılar.
    benim tahminimce yeni kale veya yeni buff veya super hızlı yeni toplar cıkar.
    burda ben oyle olursa bırakır giderim diyen bir cok kişide paşa paşa basar parayı alır ;)

YEDİYAMAN-ÇİD bunu beğendi.
  12. воины

воины User

Yetkili birisi cevap verebilirmi ne olacak ne kalacak bunu bari para ile satmayin

13. 100 kişi bu lafı söylediyse 20 si bırakır gider. İleri zamanlarda gelecek olan böyle bir durumda gene 80 kişi bırakıcam dediyse 16 sı bırakır gider. Bu böyle böyle azalır , en sonunda bir avuç kişi kalır oyunda. Oyun sektörü bu kadar gelişmişken bu oyunu hala bu kadar yüksek pahalara oynamak zaten başlı başına bir delilik. Bigpoint'ın şansını bu kadar zorlayacağını pek zannetmiyorum zira işin ucunda 12 senelik bir oyunun çöküşü var.

14. urungubeğ

urungubeğ User

he he paramız var da isyan ediyoruz sanki boş yapma büyük gemiler alırsa alsın

15. sagitta03

sagitta03 User

Bekleyip gorecegiz bakalim..Bunun altindan iyi birseyler cikmayacak gibi ama hadi hayirlisi..

16. oyuna giriş yapabilecegimiz zaman ne kadar sürecek daha acaba bir bilgisi olan varmı_?

17. uaslan1997

uaslan1997 User

aynen bende giremiyorum oyuna siyah ekran kalıyor ?

18. oyuna ne zaman giriş yapa bilecegiz acaba bilgi vere bilecek yetkili yokmu burada_??

19. Toplar dakikada bir sıksa bile bu oyunu oynayacağınızı,bıraksanız bile 3 ay bir yıl sonra yeniden başlayacağınızı biliyorlar. Miço kalkıyorsa kesin bir dümen vardır,ya parayla satacaklar,ya da kale yapacaklar vs ...

20. Değişiklik: Miço oyundan tamamen kaldırılacaktır. Dediği size çağdıştırıyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.