Mega Amerika Serveri Hakkında

Konusu 'Donanma' forumundadır ve saltı tarafından 18 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. saltı

saltı User

Merhaba,
    Bütün adalar 1 alyansın elinde ama adalara sahip olan alyans gemileri etkinlik gemilerine hiç sıkmıyor. Adaya sahip olmayan alyanslar etkinliği dibine kadar yaşıyor. Bu nasıl bir mantıktır bu server de oynayan arkadaşlar varsa bana anlatabilir mi?

2. çünkü aslan etkinlikten daha karlı

3. Aynı şey TR serveri için de geçerli. Alyansımız büyük savaşlarda akşam 100 kadar savaş odası çıkartıyor, karşımızdaki rakiplerimiz ise bir tane 100+, bir tane 50 civarı, 2 tane de 20 civarı odası olan totalde 4 alyans. 2 katımız sayıya karşı gücü elimizde tutuyoruz çünkü alyanstaki oyuncuların büyük çoğunluğu oyundan anlayan ve eli oyna yatkın genç oyuncular. 10 vs 20 menzil savaşına başlasak adadan haritanın diğer taraflarına doğru sabaha kadar menzil atabilirim saatlerce sıkılmadan, 15 kişilik ada vuran bir ekibi 3 kişi gidip tutabilirim ama olay etkinlik sistemi kovalamaya gelince işte orası bizi bayıyor. Kimse üstüne alınmasın ama maymun gibi 5 dkda bir sağa sola ışınlanmak, 3 etkinlik anahtarı veren görev için saatlerce sistem kovalamak hem akla hem vakte zarar. Ayrıca etkinlik kovalarken sinir stres sahibi oluyorum malum bizi görünce 5 tane çöp aynı anda vuruyor ;) Ha ama olay ada kaybetmeye gelsin gerekirse uyumayız günlerce yine gücü vermeyiz. Ha bir de şu var karşımızdaki oyuncular oyunda hiçbir şey elde edemediğinden napsın adam ya özel vuracak ya da haritada sağa sola koşacak etkinlik sandığı toplayacak bu kadar basit :)

NightWish66 ve Mami*Reisss bunu beğendi.
  4. saltı

saltı User

Bu sorumun cevabını 26 lwl olunca daha iyi anladım.

offensiveline bunu beğendi.
  5. saltı hala oynuyormusun kardeşim yardımcı olayım sana orda

6. saltı

saltı User

Evet hâlâ oynuyorum. Artık aslan da takılıyorum. Şuan bir sıkıntı yok. Üyesi olduğum filonun alyansı aslana ve adalara sahip. Teşekkürler

7. nickin ne beraber kasılalım

8. saltı

saltı User

Nickim ƝƟɏĂη「ℂ⋆」 JEB'deyim. Ts de görürsün beni zaten.

9. Mega America yı server de göremiyorum, sistemde ne olarak geçiyor ?

10. Amerika bölümündeki tüm servarlar(global amerika 3 hariç) mega amerikadır.