McCabe'nin Kafas Tası Görev Nesnesi Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve emirchasvet2013 tarafından 10 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. efendim 27 level 28 e geçme görevini aldım bildiğiniz uzere vcm otoriterin 10 mil canını yedim mc cabenin kafatasını topla diyor 15 adet bende8 tane var nerden bulabilirim bu kafatasını

2. Selam,

Zaten sizde 8 adet mevcutmuş. Onları aldığınız yerden görev yaparak tamamlayabilirsiniz. Bu görev nesnesini tamamlamak için 22/1 haritasındaki görev vericileri ziyaret ediniz.

Saygılarımla.

Kaprissss bunu beğendi.
  3. diyorum 27 den 28 level görevini başlattım diye vcm otoriterin 10 mil canını yedim mccabein kafatasını nasıl bulurum diyorum adam görev yapacaksın diyor görevi başlatmam mümkün değilki Relax
    Forum Moderator
    GÖREV YAPMADAN ALAMAZMIYIM BULAMAZMIYIM

4. Selam,

Görevi başlatamadığınızı bende biliyorum. Çünkü sınavınız aktif. Fakat ben size o görev nesnesini alabileceğiniz tek yolu söylemiştim ve anladığınızı sanmıştım. Anlamanız için daha açık yazıyorum. O görev nesnesini görev almadan hiçbiryerden elde edemezsiniz. Bunun anlamı verdiğiniz 10 milyon hasarı iptal edip, önce kafa taslarını biriktireceksiniz ve sınavınızı sonra başlatıp 10 milyon hasar vereceksiniz. Umarım bu defa daha iyi yardımcı olabilmişimdir.