Geri bildirim Maksimum Tamir Hızı nedir?

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ●●●вℓαcкρєαяℓ●●● tarafından 30 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar

Bugün TR serverinde 2/1 de LetMeKiss adında bir bot yakaladım. Batırmaya çalışırken ele geçirmek için ele geçirme canına gelince saldırıyı bırakıyordum. Vu bu geminin max dpsi vudu hariç 854.000 idi.

Geminin tüm bilgileri :

LetMeKiss
    ID: 181/31854936

Buraya kadar her şey normal
    Sorun şu ki saldırıyı kestiğim an 1.5 saniyede 2 3 sefer şeklinde 854.000 canı tamir ediyordu. Bu bot da değil artık. Bu bildiğin hile. Böyle tamir hızı mı olur? @Star @Bigpatron 1.5 saniyede 854.000 tamir...

2. Bilmiyon önce sor ki rezil olma, sen direk yerin dibine sokmuşun, bilmediğin herşeye hile diyecen o zaman, buraya bin tane konu açıp bininde de rezil olacan, he hile ara bul ne hilesiymiş

3. Hesap sahibi sensin herhalde. Ben oyunu bırakırken böyle bir tamir hızı mümkün değildi. Evet yazdıktan sonra öğrendim olabileceğini. Ama konuyu silme yetkim olmadığı iiçin konu öyle kaldı. Kaldı ki benim bıraktığım dönemde böyle bir şeyin mümkün olmadığını ve bu hesap da buna dahil olacak şekilde oyununun bottan dolayı millete yeter artık dedirttiğini düşününce konuyu hile diye açmış olmam düşünülebilir. Tamir mümkünmüş o konuda yanıldım. Ama hesabın ben ona saldırırken botta olduğu kat-i bir şekilde kesindi. En azından açtığım konu bir botu ifşa etmiş oldu.

4. Gerçi botların herşeyi biliniyor da. 2/1 ve 3/1 map e in her akşam bir gemiyi orda hayvan veya drakir kesmeye bota bırakıyorlar.

5. Harita atlarken de darbe fulluyoler, benim gemi full tamir ile 1 dakikada 920 bin darbe doluyor ama maşallah diğerlerinin saniyesinde doluyor. bu hile değil de ney :D

6. Belli ki oyunda bazı malzemelerden hiç kullanmamissiniz :) Olabilir çoğu özel şey parayla yada sandıktan vs çıkıyor. Asa denen birşey var bir tıklama ile darbe puanı anlık olarak fulleniyor. Oyunda hile , bug vb. Şeyler varmı ooo var autotarget, sentinel harita yapma vs gibi çok şey var. Ama kullanmadığınız çokta ekipman malzemesi var bunu da yazmak istedim.
    İyi akşamlar ;)

7. Asayı her dakika basamazsın ama onunda süresi var. Şimdi sen harita atladın darbeyi fulledin 2 saniye sonra tekrar harita atladın tekrar darbeyi fulledin. örneğin bir botada sıkıyosun atışı kesiyosun darbe hemen fulleniyor daha neler var neler..

8. Yani ben sadece asayı örnek verdim.Baska örnek vericek olursam ,kum saati basıp birde geminde tamir buffı ve kullandığın gemide tamir taşı da varsa tamiri fullemesi en fazla 4-5 saniye. Oyuna sonradan o kadar şey eklendi ki sürekli oynanmıyorsa gerçekten oyun hakkında az da olsa bilgi eksikliği oluyor. :) Neyse benimde bildiklerim bu kadar . Şimdiden herkese iyi bayramlar.

9. Oyunda bilmediğin çok özellik var dostum önden bir araştırın anlamazsanız sorun

10. neden benim tamirim 1 sniye felan sürüyor bendemi hile kullanıyorum saçmalamayın rtık tmir taşın ve tamir bufun vrsa tamirin 1 sniye

11. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Kum saati olabilir. 30.Seviye taş kullanıyorsa büyük tılsımlarla bir anda hızla darbe doldurabilir. Bot şikayetiniz varsa desteğe bildirin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.