Lord Pyre'ın Gazabı Etkinliği 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 25 Ekim 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

sakın etkinlik sıralama ödüllerini vermeyin çünkü; sıralamadaki gemiler hepsi BoT ta takılıyor. Hiç bitr zamanda bukadar botta gemi görmemiştim.

2. Kaio6

Kaio6 User

2. bitirişimde almıştırım

sekerim66 bunu beğendi.
  3. Coder

Coder User

@Star konuyu taşıyorsun madem neden cevap vermiyorsun? Yetkili olarak bu konuyu ilettin mi ? Çok umurunuzda olmayabilir ama ciddi anlamda yapamıyorum bu görevi her girdiğimde 300k 300k kafama yiyip batıyorum ya.

4. yahu kardeşim şurada insanların adam gibi oyun oynayacağı bir platform yapında oynayalım millete bot satarak oyunu otomatiğe bağlamayın oyunda görev yapmak için enkaz kesiyoruz adam adamlar 3 bin sıkıyor iki tane gidiyor adminlerde malzeme bol nasıl olsa herşey beleş burada hakkı yenen insanların vebali var bu sitede ne kadar görevli insan varsa benim hakkıma gasp ediliyorsa helal etmyorum burada İNSAN GİBİ OYUN OYNAMAK İSTİYORUM BEN BOTLARLA YARIŞ YAPMAK DEĞİL........

5. bazılarında moriantur tasarımı var nasıl alındığını bilen var mı?Bende markette gözükmüyor

6. kabak haritasını bitirince veriyordu heralde

7. Evet kabak haritasında şansa bağlı olarak veriyor. Bana ilk girişte verdi tasarımı.

8. cevaplarınız için çok teşekkür ederim sağolun