Lig Sorunu

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve ImPickleRick tarafından 20 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar

Bütün gereksinimleri sağladığım halde lig atlıyamıyorum.Bu sorunla ilgili bir gelişme varsa bilgilendirirseniz mutlu olurum.

2. oda bir şey mi ben 2.nci olmama rağmen 8 günlük manta bufu geldi support yazdım 1 haftadır cevap vermediler oda resimler mevcut olduğu halde...

3. Kharon

Kharon User

Muhtemelen sen serverinde 2. olmuşsundur. Ordaki 2.lik buffunu alabilmek için Tüm serverlarda 2. olman gerekiyor.

4. Kharon

Kharon User

Gereksinimleri karşılayıp mevcut liginde %33 lük dilime girmen gerekiyor lig yükselebilmen için. Ama ben böyle olduğuna inanmıyorum aynı sorunu bende yaşamıştım manta ligine çıkarken onlar senden 500 milyon elit puan istiyorsa senin 200 300 milyon daha fazla elit puan kasman gerekiyor.

5. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Konuyla ilgili desteğe yazın. Hesap incelensin eğer iddia doğruysa hesap ve bilet bilgilerinizin incelenmesi için gerekli kişilere ileteyim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.