Öneri Lig Sistemi Ödülleri Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ***●к๏๓є๔เ♥кяคl●***™ tarafından 15 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

lig sistemi ödülleri değişmesi (güncelleme)

1. bence değişmesi gerekli

85,0%
  2. değişmesin

5,0%
  3. değişsin ama itemler değişsin sadece

10,0%
  1. liğ sistemi ödülleri bence güncellenmeli kıyamet balyozu yada tahrip edici top eklenmeli

2. Feminazi

Feminazi User

Lig sistemi şu şekilde değişmeli, ilk 100 e giren oyunculara değil ilk 500 e giren oyunculara 4 adet rakip paraları verilmeli.

Sessiz bunu beğendi.
  3. Değişmesin zaten ödülleri botlar topluyor ha bot olayına çare bulunur o zaman değişsin bak.

4. değişsede değişmesede botlar yine kazanıyor en azından güncelleme gelirse parasız oyuncu ile paralı oyunca arasındaki fark bir nebze kapanmış olur oyunda hassas denge sağlanmış olur.

5. çAğRı

çAğRı User

pet kesesi eklensin.

6. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

yıllardır bu bot olayı hakkında çeşitli söylentiler oldu. şunu bilmek lazım bot parayla satılıyor, ve geminin kapanma şansı %50 kişi bunu göz önüne alarak botu satın alıp oynuyor, parası olan bot kullanır, ama sonucunu bilmek kaydıyla.

yeni başlayan yada gemisi fazla iyi olmayan kişilerde bu mevcut, bot kaldırılsın diye sitemkar konuşuyorlar önceden bende böyleydim. fakat arkadaşlar oyun belli bir zamandan sonra paraya dönüşüyor, siz istesenizde istemesenizde, geminizin ağzına kadar inci dolduğunu düşünün, sonuçta topları ve itemleri parayla satın almak zorundasınız,

buda en düşük top paketi 150 den başlıyor, bot sadece inci kasar tp kasar falan filan, geminde top olmadıktan sonra savaş olmadıktan sonra o gemi boş bana göre. lütfen artık bu bot olayını kaldırın, miço bile paralı oldu artık gerisi size kalmış, :)

☾☆AyYıldız23 ve [hayaletajan] bunu beğendi.
  7. pet kesesi var ama manta liginde var sadece

8. komple lig sistemi değişmeli bence , gemileri keserek kazanacağımız amiral puanıyla kazanılacak yeni tasarımlar gelmelidir bence

9. BIRAKTI

BIRAKTI User

iyi diyorsunda arkadaşım botlar etkinlik npc lerinide kasıyor buda geminin sıralamaya girip her etlinlik sıralamasından onlarca top ve kese vs itemler almasına sebep oluyor inciyi kasıyor sıralamadanda top ile kese harita alıyor sorun burada önceden her etkinlikte sıralamaya giriyorduk şimdi sıralama hep botlarda buda online olan oyuncunun oyun oynama şevkini kırıyor sıkıntı burada özel harita vursun botlar buna kimse karşı değil sorun etkinlik sıralama sınıda botlar belirliyor en büyük sorun bu ben şahsen sadece buflarr için ruh kasıyorum sonra bırakıyorum kovalamıyorum etkinkiği botla başedemem iyi oyunlar

10. BIRAKTI

BIRAKTI User

sürekli belli gemiler liğ sıralamasında bunlar kontrol edilmeli buna bir çözüm geliştirilmeli yoksa aynı tas aynı hamam birşey degişmez

11. aynen herşey güncellendi ligdede bir güncelleme yapılmalı