Korsanlık Sınavları Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve canbekli tarafından 21 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. canbekli

canbekli User

s.a kolay gelsın.18 lwl sınavını yapıyorumda yardımcı olabılecek bırı varmı?

2. Bence chat üzerinden yardım istemen işini daha çok kolaylaştıracağını düşünüyorum.

3. canbekli

canbekli User

kımse cevap bıle yazmıyor ondan dolayı buraya yazdım

4. Aerials

Aerials User

Hangi haritada pırıltı toplamalıyım daha doğrusu hangi haritada BOT YOK?

5. Menetli

Menetli Guest

Selâm ,

Her haritaya sabit miktarda pırıltı atılmaktadır.Bana göre 30/1 haritası size göre 5/1 haritası buna kesin bir cevap veremeyiz.Sizin kendiniz bunu bulması daha kolay olacaktır.;)

Saygılarımla

*_*ИİL●APO*_* ve Aerials bunu beğendi.
  6. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

gemi leveliniz düşükse (5 level altındaysan) 1/1 1/2 1/3 1/4 gibi haritalarda toplaya bilirsiniz.
    gemi leveliniz yüksekse 6/1 ve üstünü tavsiye ederim.

Aerials bunu beğendi.
  7. adminim:D

8. selam.herkeste bi level 21 olma telaşı var.ne gibi avantajlara sahip olurum level 21 e yükselince

9. arkadaşım 21 lvl olman gemine 30 top fazladan koymanı sağlayan milletler topluluğu paralı askerini hrms savaşçı gemisini ele geçirdiğinde 1 günlük geminde kalır bu gemileri günlük taç görevlerinde kesersin ama geminde 2 seviye komutan olması gerekiyor bunada dikkat etmen lazım benim sana söyleyeceklerim bunlar ama forumdan seviyelerle ilgili bölümede bakmandır çünkü taç görevlerinden önce 10 tane görev daha var onlarıda yapman gerekiyor sana kolay gelsin

10. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

sanada selam,
    level 21 de dediğin gibi top fazladan koyabilirsin. Sonra 24 olmak istiyeceksin, çünki 2. seviyesi ile tanışacaksın, Derken 26 olmam gerekli diyeceksin Aslan Yükerki Tılsımı için sonra gözün perdesi yok bi bakmışsın 30 için uğraşıyorsun.

Allah kolaylık versin, ama unutma; Çıktığın her yokuş seni yoracaktır.

11. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

12. sfbluestar

sfbluestar User

sayın adminler 20/25/30 levellerın gelıp 2/3/4/ vs haritalarda bızı batırıken yada etkınlıkte sıstemlerımızı alırken bız nasıl gelısecegız bu oyundan nasıl zevk alacağız bıraz alt harıtalardakılere destek olun

PoseidonELF ve DevilHunteR bunu beğendi.
  13. baba34_foo

baba34_foo User

yeniden acemi korumasının düzenlenmesi gerekiyor. 5. seviye ve altı oyunculardan 16 ve üstü seviyede ki oyuncular BP alamasa bayağı bir rahatlar aşağıda ki üyeler

PoseidonELF bunu beğendi.
  14. UGUЯ-57

UGUЯ-57 User

gemi seviyeleri hakkında bilgi paylaşır mısınız.

15. Yav he he tamam sensin. Bu kadar konuşma, zararlı mstaa.

16. aynen haklısın hocam adamlar düşük seviyeli adamları batırmaktan zevk alıyorlar bunlara insan demeye utanıyorum adamın canı 120k tek atıyor zaten ne zevk alıyorsa görende emekle fln kastırlarını sanıcak

17. ozican2525

ozican2525 User

Acemi korumanın düzeltilmesi 5 levelde gemileri bırakıp full bot vs gibi program kullanarak en çok avantajı elde eden oyuncular yüzünden kaldırıldı.Eski haline çevrilmesi botçuları sevindirir.

18. baba34_foo

baba34_foo User

Saldırılamasın batırılamasın demiyorum. Batırılsın fakat bp vermesin böylece aşağı inip haksız kazanç yapanlarında önüne geçilir. Seviye arttırmayarak bota koyanların da önüne geçer

19. BIRAKTI

BIRAKTI User

bp vermeyecekse ne işi var o gemilerin batmak istemiyorsa bota koymasın onlarda

20. kafanmı basmıyor ? :D ne komik insanlar var boşuna oksijenimizi çalan adam sadece bp vermesin diyor düşük lvl adam gelişmeye çalışıyor senin gibi para basmıyor oyuna botla alakası olan birşey değil bu

PoseidonELF bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.