Destek Korsanlık Sınavı Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve Balistic* tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bende 29 seviye görevini alamıyorum

2. Selam,

Sorun ile alakalı yama calışmaları yapılmış ve sorun çözüme kavuştuğundan dolayı, konuyu kilitliyorum.

Saygılarımla.

3. bu güvenli limandaki rıchard davise veya diğer kişilere geliyorum harita lewel görevleri yok nere aldınız 9. haritada sıkıştım 10. haritaya çıkmak istiyorum görevler yok atladım birşeyde yok yardımcı olabilecek sorunu çözebilecek birileri varsa acil dönüş yapabilirmi

4. Antalyalı

Antalyalı User

3x yürekli kogge ele geçir, 3x doğu baharatları topla ve emily davis e teslim et. Görevde ki istenilen şeylerin toplanmasına rağmen görevi veremiyorsanız.Emily Davis' e ödülü al kısmındaki açılan pencerede fare tekerleği ile aşağı sürükleyiniz.O şekilde görevin ödülünü alabilirsiniz.

5. ozican2525

ozican2525 User

Görev nesnelerini topladıktan sonra görev vericinin iyice yanına gitmeniz gerekmekte ondan sonra görevin ödülünü alabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. Selam,

Görev vericinin yanına kadar yaklaşarak görevi teslim edebilirsiniz.

Saygılarımla.

7. level 20 sınavını yaptım görev yavru akkora gemisini ele geçir.Gemiyi ele geçirdim.Seyir defterinde ele geçirme yazıyor.Hatta 2 sefer ele geçirdim.Ele geçirme eşiğinde 15000.Fakat görev yapılmamış gözüküyor.Darbe puanı 10.000.000 yani bu görevi bir daha yapmak çok zor.Ne yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.

8. Yapılan açıklamaya göre itibar 15 bin i bulduğu zaman 5 seviyesinin de açılacağı söyleniyor fakat 15 bn itibarda slotlarında 5 seviye olmasına rağmen 4 seviyede kalıyor ilgilenirseniz sevinirim

9. Selam,

Siz 15.000 itibar yaptınız , slotlarıda seviye 5 yaptınız ama seviye 4 olarak kaldı. Doğrumu anladım?

Saygılarımla.

10. Slotlarımın hepsi 5 seviye itibarım 15.000 fakat içerisindeki kaleleri itibarı tamamlamış olmama rağmen 5 yapamıyorum 4 kalıyor

11. Selam,

Konu ile alakalı Support(Destek Ekibi) ile iletişime geçiniz.

Saygılarımla.

12. Ben Yıgın Gorevlerımı Bıtırdıgım Halde Mılletler Toplulugu Yolu Itıbar Puanım 15000 Oldugu Halde Kupa Odasında Kalelerı 5/5 Yapamıyorum Bır ılgılenırmıısnız Sorun Var Buyuk ihtımalle Sizden Ricam Bu Sorunu Cozmenız Bu Kadar Zaman Hergun Gorev Yaptık Sımdı Ise KAlelerı Acamıyoruz

FIRTINA52 bunu beğendi.
  13. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Sorun teknik ekibimize daha önceden iletilmiştir. Umarız gerekli çalışmalar en kısa süre içerisinde yapılarak sorun giderilecektir. Anlayışınız için teşekkürler.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.