Destek Korsanlık Sınavı Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve Balistic* tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Rica ederim, iyi forumlar. :)

2. Selam,

Görev vericiler güvenli limanalrda bulunmakta. Cevabınız için teşekkür ederiz @personofinterest

Saygılarımla.

3. Crowley

Crowley User

Merhabalar. filo arkadaşlarım 24/1 deki monroe görev vericisinde günlük zafer kupası için faktör puanı görevi olduğunu söyledi ama 2 gündür bakıyorum o görev bende gözükmüyor. bunun için belirli bir lwl üstü olmak mı görekiyor yoksa öncesinde hazırlık görevleri mi var ? varsa da yapmadığım görevim yok günlük taç ve kafatası görevleri hariç başka görevlerim mevcut değil. gemim 28 lwl. cevap için teşekkürler şimdiden

4. Daha önce Kupa Odası'ndaki herhangi bir özelliği açabildiniz mi? Özellikten kastım örneğin "Kaptanın Palaları"

5. Crowley

Crowley User

Yok. Bütün yuvalar 0/5. 1/5 olursa herhangi biri gelir mi demek istiyorsunuz ?

6. Evet, çünkü ilk özelliği açarken sizden faktör puanı istemiyor.
    Yükseltmek için ihtiyaç duyuyorsunuz, görevler de o sırada açılacak muhtemelen.
    Muhtemelen diyorum çünkü bende şuan herhangi bir özelliği açamadım. Ama büyük ihtimalle dediğim doğru.

Crowley bunu beğendi.
  7. Crowley

Crowley User

Evet dediğiniz doğru çıktı bir tane iç yuva 1/5 olunca gittim görev yerine açılmış faktör görevleri. şukunuzu verdim yardım için teşekkürler konu kilit :)

personofinterest bunu beğendi.
  8. Rica ederim, iyi oyunlar. :)

9. Selam,

Öncelikle kupa odasında bir yuva seviyesini arttırmanız gerekmekte. Daha sonra görevleriniz aktif olcaktır. Cevabınız için teşekkür ederim @personofinterest

Saygılarımla.

10. Mrb. sistemi ele geçirdin diyor ama ne ele geçirdiğimi yazmıyor;seyir defterinde ele geçirdğim herhangi bişey yok(hrms şöhreti ve savaşçısından bahsediyorum)

11. Selam,

Ele geçirme eşiğinizi kontrol ediniz. Geminizdeki komutan aktifmi? ve gerekli mürettebat , donanımın tam olduğundan emin olunuz. Büyük ihtimal korsanlarınız yada donanımınız eksik.

Saygılarımla

ÇİD_MOLLAMUHAMMET bunu beğendi.
  12. 34 Leveldeki görev vericisinden son atış görevini ilk başlarda aldım. Sonra iptal edip tekrar almaya çalıştım ama bu sefer görev alma aktifleşmedi.
    7/7 Kırık kase
    7/7 Kırk sukabağı
    7/7 Garip Tüy
    7/7 Toprak Topağı
    olduğu halde aktifleşmiyor. Birkaç sefer çıkış aldım yeniledim oyunu Acaba 24 saatte birmi alabılıyoruz onu

13. Selam,

Görev vericinin tam yanına gidin.

Saygılarımla.

14. gittim olmadı ??

15. öncesindeki koordinat görevini tamamlamadan o görevi alamazsınız.

16. Sabah farkettim de artık bu npc lerin ele geçirmesi taç vermeyecek mi yoksa hata mı var inceleyebilir misiniz ?

17. Selam,

Sizin için bir deneme yaptım.

2018-04-28 10:43:27
    HRMS Sürprizi gemisini ele geçirdin.
    51 x Taçlar aldın.

Herhangi bir sorun bulunmamakta. Lütfen geminizin donanımının tam olup olmadığını ve ele geçirme eşiğinizi kontrol edin.

Saygılarımla.

18. çAğRı

çAğRı User

reset atıldıktan sonra 10 mılıyon darbeli aslan yürekli ve 34 sw sınavı alınamıyor.

19. yeni gelen resette görevleri alamıyorum ve teslim edemiyorum bir an önce düzeltilmesini arz ederim

20. Selam,

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Konuyu üstlerime bildirmiş bulunmaktayım.
    Benzer iki konu birleştirilmiştir.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.