Destek Korsanlık Sınavı Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve Balistic* tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 74 bin ele geçirme puanım var normal savaş gemisiyle 36 bin küsür ele geçirme puanı ile ele geçiremiyorum
    diyorsunuzki elit malzeme harcayın anladım.:d :D ben teşekkürederim.

2. baba34_foo

baba34_foo User

bugün gelen resetten sonra yığınların hükmedicisi oldukça az atıyor lütfen ilgilenin

3. Selam,

Bahsi geçen sistem gemisi için 20.000 ele geçirme eşiği yeterli olacaktır.

Saygılarımla.

4. Selam,

Bu konu hakkında bizlere ulaşan bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat bildiriminiz için teşekkür ediyoruz. ilgili birime ulaştıracağız.

Saygılarımla.

5. ozican2525

ozican2525 User

30 level üstündeki korsanlık sınavlarını başlatmadan önce her gün günlük görevin yapılmasını istemekte bu sorunun düzeltilmesi taraftarıyım çok zaman kaybettirmekte.

6. Selam,

30 Seviye üzerindeki günlük görevlerin tekrarlanması bir sorun ya da hata değildir. İhtiyaç durumunda yapıyorsunuz. Örnek veriyorum sizden 7 adet ''Kırık Kase'' nesnesi istiyor, bunu 7 gün boyunca yapıyorsunuz. Sınavları yaptıktan sonra son seviyeye geldiğinizde bir görev daha mevcut. O görevdede yine bu günlük görevlerinden aldığınız nesnelerden istenmekte.

Saygılarımla.

7. ürpertici yavrular etkinliğinin tekrarlanabilir günlük görevinin ödüllerinde
    itibar puanının olması gerekmiyor muydu ? var ise şuan tekrarlanabilir olan görev
    itibar puanı vermemektedir ve tekrarlanabilir görevler 2 adet yazmakta ama 1 adet görev yapılabilmektedir bilginize

8. *HHC*

*HHC* User

aynen öyle görev yaptık 500 itibar verdi ama o günlük görev değil ve bi sonraki görev için 3000 istiyor yani her işiniz mükkemmel seafight ekibi bravo :mad:

9. Selam,

İlerde belki yeni tekrarlanabilen bir görev olabilir. Şuan için konu ile alakalı net bir bilgi bulunmamakta. İtibar puanını sistem gemilerindende elde etme şansınız var.

Saygılarımla.

10. [​IMG]

Etkinlik günlük görevi bu görev ve itibar puanı vermiyor ya sorun var ya da eklemeyi unuttular gerekli birimlere iletirseniz iyi olur.

İyi çalışmalar.

11. Selam,

Konu ile alakalı bir bilgi bulunmamakta fakat benim şahsi fikrim hata olduğunu düşünmüyorum. Konuyu üst birimimize ilettik.

Saygılarımla.

Huabtais bunu beğendi.
  12. srknszn

srknszn User

etkinlik görevlerinde bir yere kadar geldikten sonra 3 bin itibar puanı istiyor ve bu görevden önceki görev itibar vermiyor her gün bir önceki itibar vermeyen görevden sıfırlanıyor yani etkinliğin diğer görevlerini yapmamız için 3 bine yakın yumurta vurmamız gerekiyor . etkinlik başlayalı 5 gün oldu farkeden yok mu bunu acaba sorumlulardan ?

13. Selam,

Sizde takdir edersiniz ki, etkinlikler merkez ekibimiz tarafından yapılıyor. Konu zaten biliniyor. Daha önce açılan konulardada üstlerimize iletmiştik.

Saygılarımla.

14. batuhan66

batuhan66 User

görev alamadığım için seviyede atlayamıyorum yardım plss

15. Görevi aldıktan sonra mı gözükmüyor yoksa görevi nereden alacağınızı mı soruyorsunuz?

16. batuhan66

batuhan66 User

görev hiç alamıyorum görevler listesi boş

17. Görev almak için güvenli limanlarda bulunan Görev Verici'leri ziyaret etmeniz gerekir.

18. batuhan66

batuhan66 User

1/1 de nerede o Görev verici 2 gündür 1/1 deyim daha görmedim

19. 1-1 haritasının üstünde bulunan "SH" yazan liman, güvenli limandır.
    1-1 haritasının en üstüne çıkın. Tam sınıra dayandığınızda harita geçişini yapabileceksiniz.

batuhan66 bunu beğendi.
  20. batuhan66

batuhan66 User

Kardeşim işin rast gitsin sabahtan beri aramadığım forum kalmadı saolasun

personofinterest bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.