Destek Korsanlık Sınavı Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve Balistic* tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Balistic*

Balistic* User

Merhaba. Şunu merak ediyorum, deniz üzerindeki toplanabilen batıp çıkan fıçıya benzer şeyler nedir? toplayınca ne oluyor?

2. *KOMODOR*

*KOMODOR* User

Selamlar,

Görüntüsünü atabilirmisiniz veya Topladığınızda ödül olarak ne vermektedir acaba ?

3. Balistic*

Balistic* User

Görüntü atamam. grup halinde fıçılar batıp çıkıyor. yakınlaştırınca fıçı olduğu belli oluyor. uzaktan kımıldayan solucanlar gibi duruyor. haritada pır gibi oldukça çoklar. gemiyile üzerine gidince topluyorum. ama bir şey vermiyor???

4. *KOMODOR*

*KOMODOR* User

peki hangi haritada gördünüz bu nesneyi ?

5. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevabınız için teşekkürler. Bahsettiğiniz nesne kargodur. Bazı görevlerde toplamanız istenilir. 22/1 haritasında topladığınız zaman az miktarda korsan, pala gibi nesneler ve bazen de bir miktar taç vermektedir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

*KOMODOR* bunu beğendi.
  6. Porstmouth

Porstmouth User

17 deki tüm gorevleri yaptım.18 level olmak icin karkinos istiyor ancak karkinos 17.haritada yok nabıcaz sindi ?

7. 06BABA14

06BABA14 User

karkinos sistem güncellenmeden önce 29/1 haritasında ikamet ediyordu :) bu güncellemeden sonra 20/1 altında bir haritaya eklenmediyse
    haliyle yapamamanız normal .

Porstmouth bunu beğendi.
  8. 1 haritasında var.

9. DELGADO*

DELGADO* User

19. seviye ye çıkmak için hangi görev vericiye gitmek gerekiyor?

10. Porstmouth

Porstmouth User

1 saattir 1 de geziyorum yok

11. ~NEON~34

~NEON~34 User

Yeni dünya haritası güncellemesinden sonra korsanlık sınavını göremiyorum. Seviye 10 dan 11 e geçiş yapmak istiyorum fakat sınav sayfası görevlerde çıkmıyor. Başka bir yerden mi alıyoruz görevi acaba?

12. evet güvenli limandan aliyosun artik yani görevler var yapiyosun sonunda sana seviye, top, inci ve tercübe pani veriyor lakin suanki görevlerde 13.den yukari cikilmiyor en kisa zamanda düzeltmelerini umuyorum.

13. ~NEON~34

~NEON~34 User

ben 10 lvl im hangi güvenli limandan ve kimden alabiliyorum acaba?

14. Selam,

Konu ilgili birime iletilmek üzere raporlarımız arasına eklenecektir. Sabrınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımla.

zaubermond, caprik49 ve ~NEON~34 bunu beğendi.
  15. Menetli

Menetli Guest

Selâm Arkadaşlar ,

Sınavlar hakkında bilgi en kısa sürede forumda yayınlanacaktır.

Saygılarımla.

16. Merhaba,
    Haritaya koymuşsunuz fakat 1 haritalarında ele geçirme yapılamıycağını biliyosunudur. Peki neden 1 Haritası ? Bu yazdıklarımı raporlarınıza eklerseniz sevinirim :)

17. Selam,

Yapılan güncelleme , henüz yeni olduğundan dolayı çalışmalar devam etmektedir. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla.

zaubermond bunu beğendi.
  18. Merhabalar,
    14 level sınavında Karkinos ele geçirmek gerekiyor. Bu Karkinos 13 levele kadar 1/1 den başka hiç bir haritada yok.. Ayrıca 1/1 deki de ele geçirilmiyor, malesef sorunlu yani. 14 level olunmuyor anlayacağınız...
    Yeni bir güncelleme ve eminim üzerinde çalışılan bir çok sorun var. Farkedilmesi açısından buraya not ediyorum. Umarım bu sorun da bir an önce çözülür. Kolay gelsin, iyi çalışmalar...

19. Selam,

Yapmış olduğunuz geri bildiriminiz gerekli birimlerimize iletilecektir. Gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

Saygılarımla.

zaubermond ve caprik49 bunu beğendi.
  20. 2x drakir klert (2/2)
    1xmistik pusula topla teslimet (1/1)
    knives mcghee teslim et görevi var 1 haritanın üstündeki güvenli limandaki knives mcghee getirdim ödül vermiyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.