Korsan Lordu Etkinliği

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve DELGADO* tarafından 1 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. DELGADO*

  DELGADO* User

  Etkinlik hakkında yetersiz bilgi var. Etkinlik 5 gün sürecek ama 4 farklı npc var. (Her gün 1 farklı npc çıkacak ve çıkan ertesi gün bir daha görünmeyecek mi?) Etkinliğin işleyişi nasıl olacak son atış mı en çok hasar mı tasarım verecek? Haritaya çıkan npc lerin hangi haritada çıktığı yazacak mı? (17-1 oyuk lordu görüldü! gibi) Bu gibi sorular hakkında bilgi var mı?
   
 2. ayrıca calypso etkinliğinin karaborsa malzemeleri 6 marta kadar kalacak mı? bide gülleler cıkacak mı korsan lordu etkinliği gülleleri? çıkmayacaksa neden 6 marta kadar karaborsa acık kalıyor calpso etkinliğinin karaborsası 3 martta kapanacak yazıyor bi acıklık getirin lütfen ona göre buffları alacaz...
   
 3. Yasir2358

  Yasir2358 User

  iyi günler

  korsan lordu etkinliğinin tasarımlarının fotorafları ve özellikleri var mıdır bulamadım bazılarını iyi çalışmalar
   
 4. Selam,

  Korsan lordu etkinliğinde bulunan tasarımları, BURADAN bulabilirsiniz.(İnfernos tasarımı Cehennem Ateşi olarak geçmektedir.)


  Etkinlik hakkındaki bilgiler yeterli ve doğrudur. Etkinlik 2 ve 6 Mart arasında 4 gün olmak üzere işleyecektir. Hergün farklı bir sistem gemisi haritalarda yelken açacak, ertesi gün aynı sistem gemisi haritalarda bulunmayacaktır. Haritalara çıkan sistem gemileri hangi haritada çıktıysa görünecektir. Sistem gemilerine en çok hasarı verir ya da son atışı yaparsanız ve eğer şanslıysanız tasarımı kazanacaksınız.

  Benzer konular birleştirilmiştir.

  Saygılarımla.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Mart 2018
 5. DELGADO*

  DELGADO* User

  Peki ilk gün çıkan npc daha sık atarken diğer günler gittikçe daha nadir mi atacak?Teşekkürler.
   
 6. Selam,

  Calypso'nun Gazabı etkinliği karaborsası 3 Mart Cumartesi günü sona erecektir. Korsan Lordu etkinliği gülleleri hakkında Karaborsaya çıkıp çıkmayacağı konusunda şuanda bir bilgi bulunmamaktadır. Bir bilgi gelirse forumda paylaşılacaktır. Lütfen forumu takipte kalınız.

  Saygılarımla.
   
  *_*ИİL●APO*_*, Kaprissss ve caprik49 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş