Korsan Kupası 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 11 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -onur824-

-onur824- User

Etkinlik gemilerinden taç çıkma olasılığı çok düşürülmüş, attığımız gülleyi karşılayamıyoruz. Sayın @Star iletirseniz seviniriz. Taç verme oranları artırılmalıdır.

2. Bu etkinlikte faz olayı var dendi 3 fazdan oluşuyor dendi. Acaba 2.3 faz ne zaman rica etsem bilgisini verir misiniz

3. jaka3838

jaka3838 User

etkinlikte taç kalmadı elimizde. az kaldı düz gülle sıkacagız ya da dogru düzgun kar ettirmeyen futbol cephanesini inci ile alıp iyice uğraşacağız. acilen npc lere taç verme oranının artırılması gerekiyor.

4. flutterdev

flutterdev User

Ticaret kısmındaki yeşil ruhlarla satın alabileceğimiz kartlar değişiyor mu yoksa sabit mi? Ben hepsini 3/3 yapmama rağmen değişmediği için bir şey alamıyorum. Sorun bende mi yoksa genel olarak mı hiç değişmiyor?

https://www.hizliresim.com/2votjs5

5. -onur824-

-onur824- User

Kartların altındaki kaydırağı sağa doğru kaydırarak almak istediğin kartları görebilirsin. Elinde yeterli ruh varsa alabilirsin.

6. flutterdev

flutterdev User

Teşekkür ederim. Ok falan olsaydı çözerdik de, inatla bug deneyerek bir şeyler elde edeceğiz demek ki :)

7. -onur824-

-onur824- User

8. Medellín

Medellín User

Geçen sene 31 milyon canı olan şafak gözcüsü ortalama 120-150 bin arası inci ve 12-15 bin arası taç veriyordu. Bu sene ne hikmetse npcnin canı sabit kalmış ama ödüller %50 oranında azaltımış. 50-60 bin arası inci 6 - 7 bin arası taç veriyor. Taç kasamamak çok normal yani. Seafight yine yaptı yapacağını başka bir şey beklenemezdi zaten. Bu arada ikizler çıkma oranı tahminimce %1 falan sanırım. Ben bu kadar saçma bir şey görmedim bari hiç koyma be kardeşim uğraştırma insanları bırak alan parayla alsın ya da triton ışığı ve 75 bin gülle ödülü oranıyla aynı yap etkinlik başladığında 20 gün triton ışığı ve 5 milyon geliştirilmiş futbol güllem vardı şu an 650 gün triton ışığı 17 milyon güllem var. Bir oyun yapımcısı neden oyuncular eğlensin diye değil de oyunu nasıl daha zor hale getirebilirim nasıl daha da uğraştırabilirim diye uğraşır aklım almıyor.

1921paşalı ve jaka3838 bunu beğendi.
  9. Mister_No

Mister_No User

öncelikle bu etkinlikte so 3-4 gündür ikizler haritası cıkma olasılığı düştümü normalde 2-3 tane alırken 1 veya hiç oldu 2.sorum bu pazarda hersey satılıyorda özel karaborsalar hariç neden hiç inya ve süper çelik satılmıyor 3. ve son sorum bu bot arkadaşlar ne olacak bazı arkadaşlar sitem ediyor veya düşman oluyor sistemleri ele geçirip bırakıyorsun diye en azından ben oyunda bil fiiil 10-12 saat oynuyorum ya bot arkadaşlara ne demeli başka yerde fink atarken kendisi gemileri burda kasılıyor yok öyle birşey ne kadar bot görürsem haritada sistemleri ele geçiriyorum hiç acımam kendi sıktıklarımıda ele geçirip bırakıyorum nasılsa botlar temizliyor bende hem ele geçirme ödülünü hemde npc batırma ödülünü alıyorum burdan açıka yazıyorum ALLAH bot arkadaşları benim başımdan eksik etmesin. Fakat oyuna yeni oyuncu istiyorsanız beni pas geçeceksiniz ben zaten yolunu almış 50 lvl gemiyim ya altta kasılmak için uğraşan gemi ve oyuncuları işte bunun için yazıyorum ki belki bunlar gerçekten gerekli yerlere iletilir de oyun bir gerçekten oyun olur.

***ARAS***25*** bunu beğendi.
  10. Mister_No

Mister_No User

alt gemiler sizin için uğraşıyorum. hepinizi seviyor ve sayıyorum M®.×.Nø☻♂

***ARAS***25*** bunu beğendi.
  11. jaka3838

jaka3838 User

bu oyun niye vur diyince öldürüyor? taç az veriyor etkinlik gemileri dedik. bu seferde sürekli taç ve yulong vermeye başladı. bir ayarı yok mu bu işin.

12. taç olayı gerçekten çok saçma zaten fazla bir taç vermiyor npcler birde olasılığı çok düşük. elimizdeki taçlar bitti gülleler bitti etkinlik biteli 10 gün kala napıcaz biz boş boş gezecezmi 10 gün. İnsan bari son 10 gün artırır olasılığı. Zaten epik parçada çok zor düşüyor. Hani bir yerden kısma denen birşey yok sizde orantınız yok heryerden kısıyorsunuz. Zorla bu oyundan bu insanları soğutuyorsunuz. YAZIK...

13. Ödül oranları sürekli neden değişmekte açıklamanız var mı?

14. blackgo31

blackgo31 User

parça çok az çıkıyor terazi haritası oranıda çok azaldı bir düzenleme yapılması gerekiyor