Korsan Bayrağı Günü!

Konusu 'Etkinlik SSS' forumundadır ve Bigpatron tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  Korsan Bayrağı Günü!

  Korsan Bayrağı Günü nedir?

  Korsan Bayrağı Gününün amacı, çeşitli resmi tatilleri ve özel günleri kutlamaktır. Etkinleştirildiğinde, tüm sunucularda eş zamanlı olarak başlar.

  [​IMG]

  Sorular ve Cevaplar
  Etkinlikte neler olacak?
  Etkinlik boyunca, tüm PvP haritalarında Özgürlük NPC'si dolaşacak. Özgürlük NPC'sini sadece İnci Cephaneyle vurabilirsiniz. Havai Fişek Cephanesi ile de ek hasar verebilirsiniz. Özgürlük NPC'sini batırdığınızda, verdiğiniz hasara orantılı şekilde Deneyim Puanı, İnci ve Kristal kazanırsınız.

  Etkinlik sırasında başka hangi yenilikleri göreceğim?

  Etkinlik sırasında, yağmalayabileceğiniz Enkazlar olacak. Bu Enkazlardan, top (50 ve 55 librelik topların yanında Admiral Topları), Kristal ve Barut yağmalayabilirsiniz.

  Etkinlik sırasında Karaborsadan neler alabilirim?

  Etkinlik boyunca Karaborsa açık olacak ve buradan Havai Fişek, buff öğeleri satın alabileceksiniz.

  Etkinlikte başka neler yapabilirim?

  Etkinliğin başladığı saatten sona erdiği saate kadar alışveriş sayfasında Havai Fişek paketleri bulunacak. Ayrıca, fragmanı tıklayarak sadece bir defa satın alabileceğiniz Özgürlük Paketleri de olacak. Küçük pakette, 2.500 Kristal, 250.000 Vudu darbesi Cephane ve 10 Vudu Topu bulunacak. Büyük pakette ise, 5.000 Kristal, 250.000 Vudu darbesi Cephane ve 30 Vudu Topu bulunacak.
   
  Son düzenlenen: 11 Temmuz 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş