Konfeti Cephanesi Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve mısfıts tarafından 19 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Menetli

Menetli Guest

Selâm Arkadaşlar ,

Pırıltı Avcısı hakkında kesin bir bilgi geldiğinde sizler ile paylaşılacaktır.Şuanda oyunda aktif değildir.

Saygılarımla.

2. kaddofi

kaddofi User

sayın moderatörlerim oyuna gelen yeni güncelemeden sonra kordinat kısmına tıklayıp kordinat yazamıyorum lütfen bunu düzeltsinler.

3. Reese

Reese User

Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz hatayı denedim fakat bende sorunsuz bir şekilde çalışıyorz. http://prntscr.com/imz558 kordinatları resimde paylaştığım yere yazıyorsunuz değil mi ?

Saygılarımla

4. kaddofi

kaddofi User

aynen öyle moderatörüm oradaki kordinatları değiştiremiyorum ne silebiliyorum nede harf yazabiliyorum

az önce yeni hesap açıp değiştirmeyi denedim onda değiştirebildim sıkıntı olmadı ama normal hesabımda değiştiremiyorum.
    aynı zamanda benden başka oyuncularda değiştiremediklerini söylediler.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Mart 2018
  5. Reese

Reese User

Merhaba,

Hesabınızda premium üyeliğinizin aktif olduğundan eminmisiniz ?

Saygılarımla.

6. kaddofi

kaddofi User

yani değiştirmek için premium mu lazım :D ahahhahha

neyse konuyu silinde rezil olmayak asdasd

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Mart 2018
    psiqopath bunu beğendi.
  7. Reese

Reese User

Merhaba,

Oyun içerisinde kordinat özelliğini kullanabilmek için premium üyeliğinizin aktif olması gerekir. Aksi takdirde bu özellikten faydalanamazsınız, premium üyelik edinmek için marketi ziyaret ediniz. Gerekli cevaplar verildiği için konuyu kilitliyorum.

Saygılarımla.

8. yumi

yumi User

yeni haritada(31/1) tp arttırıcı malzemeler çalışmıyor. ödül tp sini aynı alıyoruz.

9. recvol

recvol User

sadece 31 de değil diğer level görevleri ve sınavlardada çalışmıyor

10. Menetli

Menetli Guest

Selâm ,

Yeni bir sisteme geçtik ve yama çalışmalarıyla hepsi düzelecek.Biraz sabır lütfen.Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılarımla.

11. Peki kayıplarımız ne olacak bu konu hakkında bir planı varmı acaba yazılımcıların

12. baba34_foo

baba34_foo User

26-30 levelleri çıktığında şifa açığı oldu. Kalabalık alyanslardan bazı gemiler tamamen açık sayesinde bizim senelerce emek vererek kastığımız tp'yi 3e 4e katlayarak rütbelerimizi düşürdü. Özel haritadan da elit puanın kalkmasıyla rütbeleri bu açık kullananlardan almamız zorlaştırıldı. Ardından şifa ile tp kasma sistemden kaldırıldı şimdide aynısı oluyor. Birinin Bigpointe geç gelen adaletin adalet olmadığını anlatması gerekiyor

13. görevleri verirken mum, kardan adam açıyorum görev ödülünden gelen tecrübe puanı artışı olmuyor bir işe yaramıyorlar. Özellikleri değişmediyse bir sıkıntı var sanırım.

14. Selam,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hata raporlarımıza eklenerek , ilgili birimlere iletilecektir.

Saygılarımla.

15. yumi

yumi User

bu güllenin verdiği hasar hatalı diye düşünüyorum. bloodfang npcsinde denedim. vpye sırasıyla 101891-88758-99896 hp ye ise 28944-28699-28377 vurdu. 50 vp ye 75 hp ye vurması gerekir. vp si olmayan npclerede hasarı 95 olan gülleden az vuruyor. test etmenizde fayda var.

bana bu konuyu açıklayabilirmisiniz. benmı yanlış düşünüyorum. 75 dp ye hasar veriyorsa + 50 vpye hasar veriyorsa nasıl oluyorda hp ye vp ye vurduğundan az vuruyor.

bu sorumun cevabını da istiyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Nisan 2018
  16. Menetli

Menetli Guest

Selâm ,

Şuanda bu konu hakkında bizlere bir geri bildirim olmadı maalesef.

Saygılarımla.

17. Haritalardaki pırıltı azlığı düzelecek mi doğru düzgün pırıltı yok eskisine nazaran.Düzelecek mi?

18. Selam,

Geçtiğimiz günlerde konu ile alakalı raporlarımızı tutmuş, adminlerimize vermiştik. Adminlermiz ise raporumuzu ilgili birimimize ulaştırmıştı ve hatırlarsanız gelen yama çalışmaşlarında konu ile ilgili çalışma zaten yapılmış pırıltılar arttırılmıştı. Bundan sonraki süreçte konu ile ilgili çalışma yapılırsa forumdan sizlerle paylaşırız. Lütfen forumu takipte kalınız.

19. belalim

belalim User

karaborsada konfeti cephanesini kaldırmanızdaki amaç nedir ? Fosforluyu kaldırmaya çalışırken konfetiyi kaldırdınız ve sonradan fosforlu cephane yi kaldırıp konfeti cephanesini kara borsaya yeniden koymadınız bu bir yalnışlıkmıdır yoksa bilerek isteyerek yapılan bir şeymidir

oysa biz oyunculara verdiğiniz vaadlerde konfeti cephanesini lanetli ruh ve ışık yayan ruh la alacağımızı söylediniz

20. öncelikle fosfor bir önceki etkinligin güllesiydi ve o etkinlikdeki konfeti sınırlıydı,
    bu etkinlikle konfeti var ve fosfor yok kalan ruhlar kaldı bu arada bu etkinlikde kullanmak için.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.