Köpek Balıkları Burada! Etkinliği 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 15 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oyunda olsanda olmasanda 2 saat de bir elinde olan yumurtaların belli % si olarak eksiliyor böyle olması gayet normal oyunda NPC olmaması yumurtalara baglı herkez yumurtasını kasıp çıkarsa oyunda da NPC bulamayız

TiryakiHasan bunu beğendi.
  2. herkes tüccarda yumurtaları bozdurmasına rağmen haritalarda npc yok 1-2 tane cıkıyor arada

3. tüccarlar hangi saatlerde çıkıyor?

4. Doğum günü etkinliğinde seviyesiz dünyayaran almak için bile çok uğraştım. Bunda gemi banlı ve 4. Seviye 10 top almak çok kolay şans mı bu? Doğum günü etkinliği daha büyük bir etkinlik değil mi ? Bundan sonra ki etkinliklerde de böyle sınırsız ve yüksek seviye dünyayaran verilecek mi?

5. Ne kadar güzel bir etkinlik. Yeni başlayan ve orta seviye oyuncuların ortak şikayete güçsüz kalma olan oyunda bir etkinlik başlıyor ve gemiler vurularak elindeki yumurtalar alınabiliyor. Başka bir açtığım konuda ''Para yatıran oyuncuların stres topu'' ifadesini kullanmıştım. Şükür ki bigpoint ve seafight beni yanıltmadı. Başlangıç seviyesi oyuncular güçsüzlüklerinden dolayı etkinlikten faydalanamıyor. Orta seviye oyuncular tüm canını harcayarak güç bela etkinlik gemisini anca kesiyor. Sonra godaman bir gemi gelip adamın güç bela kazandığı yumurtaları elinden alıyor. Aynı oyuncu godamanlardan kaçarak güç bela hedeflediği yumurtayı yakalayıp güvenli limana saklandı diyelim. Onda da sistem elindeki yumurtaları eritiyor. Yani diyor ki bizim elit müşterilerimizin gönüllerini hoş etmek senin görevin. Çık meydana da elit godaman müşterilerimiz seni tokatlayıp şevklensinler...

Son düzenlenen: 18 Nisan 2022
  6. Şuan mutant yumurtası ile her 3:30 saatte bir takas edebiliyosun yani şans değil alabiliyor sunuz. diğer etkinliklerde ne olacağı belli olmaz t abii.

7. Şans derken o şekil şans demedim etkinliğin böyle olması şans mı yani seafightın en büyük etkinliğinde doğumgünü etkinliğinde çıkanla bu çıkan bana adil gelmedi . O kadar diğer büyük etkinlikte top bile çıkarmazlar o da benim şans olur. Sağolsun normalde açılacak gemim support yüzünden uzadı

8. bence 10 tane top hataydı ve hafta sonu diye bişey yapamadılar inş. düzeltmezler

9. Hata falan değil. dünyayarandan sonra burc topu var derebeyi topu var. yani şuan 4 seviye dünyayaranlar ufak gemilere yarar..

10. ~Goliath~

~Goliath~ User

Öldürdün beni valla kardeş onlar uçmuş bence hakikaten şurda bi oyun için millet birbirine ana bacı sövüp bide adres verip vs ye çağırıyorsa onların en kısa sürede bir psikoloğa gidip tedavi olması lazım bence

VORSİ(§•ƒ) ve LEON181 bunu beğendi.
  11. Orası da öyle artık burç var çoğunda . Bizim gibi yeni başlayanlara güzel. Umarım diğer etkinliklerde de öyle olur

12. bi rapor iletip etkinliğe değişiklik yapmayı düşünüyormusunuz acaba?
    8 bin yumurtam vardı oyundan cıkış alıp geri döndügümde 30 dakikada bin yumurtam gitti 7 bin yumurta kaldı az önce 2 defa batırıldıgım için 2 bin yumurtam gitti 5 bin kaldı kayıp oranları cok saçma etkinlik oyuncuların eğlenebildiği aktivitelere denir

LEON181 bunu beğendi.
  13. benim gemide zorla 400 top yaptım ama 30 luk ve amiral çoğunlukta böyle oluncada sistemden yumurta çok çok zor alıyorum 3 saate 2000 topladım ama 2 büyük gemi geldi batırdı 500 yumurta kaldı elimde ben nasıl kasılacağım böyle oyunmu olur.

LEON181 bunu beğendi.
  14. Mister_No

Mister_No User

Bu saçmalık nedir? Batıyorsun yumurta gidiyor hadi bunu anlıyorum da rakibi batırınca ne diye yumurta gidiyor madem ben ondan yumurta kasamıyorum o benden kasamıyor bu neyin kafası! Adama soruyorum beni batırdın kaç yumurta aldın diye 5 k yumurtam gitti diyor e ee benden de 6 k gitti kim alıyor bu yumurtaları? Zaten kasmak için tüccar dan sonra 1 saat vaktimiz var kastın kastın ondan sonrası boş bulki sistem kesesin sonrada harita da ister bat ister batır veya hiç bir şey yapma sürekli yumurtalar azalıyor bunun mantıklı açıklaması nedir.

LEON181 ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  15. ya arkadaş az önce sadece 11/1 deki güvenli limana 30-40 kişi aynı anda geldi tüccarda yumurta bozdurdu kalabalıktan oyun takıldı cıktık haritaya haritada npc yok yahu biz 7 gün bu işkenceyimi cekecez iyileştirme olacakmı?

LEON181 bunu beğendi.
  16. Arkadalar lütfne söyler misiniz şu tüccarlar 3.30 saatte bir çıkıyottsa hangi saatlerde çıkıyor br türlü denk gelemedim

17. flutterdev

flutterdev User

16:30, 20:30, 00:30, 4:30 Benim yakalayabildiklerim. Resetten sonra ne oluyor bi fikrim yok. Muhtemelen 13:30'da da bir tane çıkıyor.

18. 8.30 12.30 16.30 20.30 24.30 04.30

19. sayın @Star gemiden giden yumurtalar bari battığımzda gitseydi onu geçtim canın azaldığında gitsin bari vudu bile gitse yumurtalar gidiyor ortalama bufları topları almak için 10-15 k yumurta lazım adam gelip 2 kere vurunca bunun 4-5 k sı uçuyor sistem de atmadığı için yeni yumurta kasılmıyor

LEON181 ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  20. ele geçirme yapıp bırakacaklardı buna en güzel yakışan sistem bu olurdu