Köpek Balıkları Burada! Etkinliği 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 15 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_here_be_sharks.jpg

Köpek Balıkları Burada! Etkinliği 2022 hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. bu av aşaması ne oluyor tam olarak 10 gün sonra mı gelecek takas sistemi seafight gene acayip bişiler deniyo

3. tüccar yok bulamadım

4. feteolcar

feteolcar User

1. olarak istemciden oyuna girilmiyor siteden giriliyor.
    2. tüccarlar hala yok piyasada
    3. olarak düşman yada dost kime vurursak onun yumurtalarını çalıyoruz kendi gemimize bu normal mi yoksa bug mu.
    4. olarak 1 gemi ve haritadan bahsetmişsiniz (1 etkinlik gemisi: Megalodon’un Siyah Ağzı ve Nautica ) bunlar gelmeyecekmi 2. bir yer mi olucak
    5. grup haritası tarzı bir şey mi olucak 2. sıralama etkinliğinde bir şey kasılmıyor yada göstermiyor

kolay gelsin star bu arada <3

5. 3. mekanik çok eskiden gelen bi etkinlikte olan şeydi buna da eklemişler bug değil

6. Siteden de oyuna girmiyor var mı girebilen ?

7. feteolcar

feteolcar User

chrome ve opera gx ten giriliyor

8. @Star etkinlik gemisine patlayanla 200bin vuruyorum fosfor ile 300bin hiç bir mantığı yok +50 hasa veren fosfor güllesini artık güncellesinler yada etkinlikte + X2 hasar daha artttırsınlar 14-15 atış yapıyoruz . hızlı vuralım diye çelik kaplı zinciri takınca bu seferde aşırı fazla vuruyorlar dengelenmesi gerekiyor rapor gönderirsen cok sevinirim gemi keserken cok vakit geciyor uykum geldi :D

Son düzenlenen: 15 Nisan 2022
  9. torcun

torcun User

yok olmuyor.

10. feteolcar

feteolcar User

@Star ben yumurtalar için vurucam sistem 1 görünmezliğe eziğin teki tek atışta 8k yumurta (16 sistem gemisi ödülü) çalıcak. çok saçma bir sistem değilmi

11. Ayrıca an itibariyle etkinlik gemisi de yok ortalıkta. Başka bir haritaya geçip geldim, etkinlik npcleri kayboldu.

12. fosfor extra hasar vermiyor sizde de oyle mi

13. @Star oyun bozuk oyun kim bana hasar vurursa 2 bin 2bin yumurtam gidiyor cok saçma her hasar yedigimde bu kadar giderse oynamayalım boş yere

VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  14. 2500 yumurta harca görevi aldım. nerede nasıl harcayacağım?

15. Evet, patlayandan hallice.

MalatyaSerdarı{PUB} bunu beğendi.
  16. 2022-04-15 15:27:01
    kara*fırtına*©™ adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    2022-04-15 15:26:59
    4 x Mutant Köpek Balığı Yumurtaları aldın. Sebep: Etkinlik çarkçısı.

ben rakibe sıkıp batırınca 4 veriyor adam bana 1 kere sıktı 2bin yumurta gitti

17. bymertooo

bymertooo User

npc haritalar çok az npc sayısı artma imkanın varmı yoksa böylemi devam eticek

18. demek ki adamda az yumurta var yada harçadı

19. Sadece sen de mi yoksa herkestemi o şekil yumurta azalıyor ?

20. tüccarlar kayboluyor bunun süresi falan varmı