Kod ve Sohbet Tarzı

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve VORSİ(§•ƒ) tarafından 22 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bir arkadaşımız iki etkinliktir kod verilmiyor diye serzenişte bulunduğu bir başlık açtı.
    * Birkaç destek paylaşımı geldi.
    * Star, her etkinlikte kod verilecek diye bir kaide yok, diye cevap yazdı (güzel cevap)
    * Bir arkadaşımız, her etkinlikte paket çıkacak diye de bir kaide yok ama her seferinde çıkıyor, diye devam etti. (bu da çok güzel cevap)
    * Devamında bir arkadaşımız, her paketi alacaksın diye de bir kaide yok, diye devam etti. (harika bir cevap)
    Başlık bu minvaal üzere güzelce devam ederken bir başka arkadaşımız, aga falan gibi bir başlangıçla seafight ve bigpoint semer vuracak eşek buldukça diye sohbeti tatsızlaştırdı.
    Doğal olarak Star, sohbeti kilitledi.
    Sonuç: Deniz kurdu ve ıskarmoz paketi dışında HİÇ paket ALMAMIŞ birisi olarak ifadeden rahatsız oldum. Aslında güzel espri ama yine de hoş olmadı.
    İlgili arkadaşımız ufak bir "özür" başlığı açarsa çok kibar bir davranış olur.
    Selam ile.

Selen1453 ve inXa bunu beğendi.
  2. Bu eğitim seviyesiyle alakalı, bak herkes aynı üslupla karşısındakine cevap vermiş, hakaret falan etmeden zorunda değil şeklinde, bu Allahın dağlısı hemen forumun seviyesini dibe çekmiş, bunlar gittiği yeri bozar, hemen dışlanan tiplerdir. Eşşekmiş semermiş, herkes tecrübesini anlatır.

3. ya boşverin ben bu ay müthiş bir yatırım yaptım gemiye ve 5 yaşında ki çocuk gibi zevk alarak yapıyorum yaklaşık 22 gün önce döndüm 2 yıla yakındır oynamıyordum. arkadaş büyük ihtimalle bağımlı oyuna ve yapmak istemediği halde yapıyor ondan dolayı herkesi öyle zannediyor. o arkadaşın özür yerine tedavi olmasını daha çok isterim.

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konu kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.