Kış Fırtınaları Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve K~L~A~U~S tarafından 29 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ilksol

ilksol User

O zaman sınırları zorlamak lazım, şekerede razıyım :) ama şu 1 altın olayını hiç sevmedim 1 altın nedir abicim ya.

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevaplarınız için teşekkürler. Mini oyunlardan baston şeker ya da yapboz parçası almak tamamen şansınıza bağlıdır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

3. K~L~A~U~S

K~L~A~U~S User

Saldırılmıyor zaten saldırılsa cok adamın canını yakıcam aslında ama neyse

4. ya havuzda hiç balinaya sıkmayan yada girip ortadaki gemiyi batıranlara ne demeli.Her girdiğimde bu adamlardan görmek zorundamıyım bıktım aslında haritada bunları batırmak iyi oluyoda işte geri havuzda çıkıyolar oda sıkıntı

5. etkinligin başında beri açdığım bu 500 üncü kutu hala çıkmadı parça

6. Bloodfinin havuzunda birbirine saldırılmıyor adamlar roketleyerek batırıyorlar Allah aşkına bu nasıl bi saçmalık...

7. levelinde açarsan hemen çıkıyor. ben ilk 10-20 sandıkta buldum

8. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @Binbaşi_61 ,

Bloodfin'in havuzu mini oyununda battığınız zaman tekrar mini oyuna geri dönüş yapabilirsiniz. Ayrıca bu sorun daha önce rapor edilmişti, umarız en kısa süre içerisinde gerekli işlemler yapılır.

9. 21 levelim toplam 500, 21de de 400ünü açtım çıkmadı bıraktım açmıyorum artık 40a yakın da her grup haritasından yaptım onlarda vermedi bu gidişle alamaycam zaten :D 20 gün giriş yapmaktan bile vermeycek gibi bu bana :D :D :D

10. lutfen lutfen lutfen artık su 5 altın altın sacmalıgına son verın yeter artık ya hıc bır sey vermeyın yada sunları mılyon 5 bın gıbı altınlara cevırın bı anlamı yok barı can sıkmasınlar

11. Razorbacks tusk falan bu npcleri aramak zulüm. görev yapıcaz 5tane kesmek için yarım saat arıyoz artırın şunları her haritaya 2 tane atmak zorunda değilsiniz

12. roben

roben User

13. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @roben ,

Etkinlik ile alakalı soru ve görüşleriniz için etkinlik tartışma konusuna yazabilirsiniz. Ayrıca oyun içi resim paylaşımlarınızı oyundan kareler forumuna yazabilirsiniz.

14. Yarından itibaren etkinliğe başka npcler dahil olacak ve bunlara kalp kırıcı ile buz güllesi daha çok vuracağı yazıyor etkinlik sayfasında. Peki yarın karaborsada bu gülleler satışa çıkacak mı?

15. Menetli

Menetli Guest

Selâm ,

Bu konu hakkında bize ulaşan bir bilgi olmadığı için bekleyip görmek en güzeli;)

Saygılarımla.

16. heaty

heaty User

Tartışma konusuna yazıyoruz lakin cevap gelmiyor;
    Bu sentinel stag- rulers revenge npc'leri kaç dakika sonra tamir oluyor acaba ?

17. heaty

heaty User

Bunu bende inceledim.10dk filan bekledim npc basinda tamir olmuyor. Ama aklımdaki soru şurdan geldi, 25,24m canini yedim npcleri baskalari kesiyor ama inci vermiyor bana sıkıntı burda.

18. npc kestik haritada kaldık.haritadan atıp inci vermesi lazım ama kaldık inci falanda vermedi acill çözüm

19. BETADAKİ GİBİ SINIRLI GÜLLE KONMUŞ KARABORSAYA SADECE 1 GÜNÜ KASILACAZ DEĞİŞTİRİN ŞUNU İLK GÜNDEN BERİ BEKLEDİĞİMİZ ETKNLK BU

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.