Kış Fırtınaları Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve K~L~A~U~S tarafından 29 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Belirtilen seviye aralıklarında sadece 1 tane mi hediye oluyor yoksa 1den fazla hediye olabilir mi?

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Hediye alabileceğiniz haritaların seviye menzili şu şekildedir: Harita ve korsan seviyesi 2 - 6, 7 - 12, 13 - 16, 17 - 20 ve 21 - 25 (21’den 25’e kadar haritalar da 26’dan 30. Seviyeye kadar olan oyuncular içindir)

İyi oyunlar, iyi forumlar.

3. Ne hatası anlayamadım daha açıklayıcı olur musun

4. PATRON2

PATRON2 User

2.000.000 adlı npc ye Battering Ram hasar ver :D

5. ARKADAŞLAR SAYIN ADMİNİNLERİM BEN BU KUTU GÖREVİNİ YAPAMIYORUM SALMIYORLAR BİZE AMMA VELAKİN DİĞER TÜM GÖREVLERİ YAPTIM ETKİNLİK GÖREVLERİM SIFIRLANIR MI KUTU GÖREVİNİ YAPMASAMDA
    2 GEMİDEKİ GÖREVLER BİTTİ 1 GEMİDEKİ 1 GÖREV KALDI ?

6. *MV1*

*MV1* User

5 leveldekı bir oyuncuya 5 levelde bulunmayan bır npc gorevı neden verilir anlamıyorum

TiryakiHasan bunu beğendi.
  7. *MV1*

*MV1* User

35 tane etkınlık sandıgı actım 1 tanesinden gülle cıktı gerı kalanların hepsı gereksiz item teşekkürler seafight

TiryakiHasan bunu beğendi.
  8. Arkadaşlar ilk gün ki ödül ne idi acaba? Iyi oyunlar herkese.

9. 3 etkinlik sandığı anahtarı

10. 3o Kasım etkinlik ilk günü takvim açılmadı mi. Dün 1 Aralık tarihinde 3 adet etkinlik sandığı anahtarı aldım.

11. Menetli

Menetli Guest

Selâm @trabzonlu61 ,

Kış takviminde ilk gün ödülü 3 adet etkinlik sandığı anahtarıydı.

Selâm @*-*ERDOĞAN*-* ,

Etkinlik 30 Kasım’da başladı fakat kış takvimi ise 1 Aralık’ta başlamıştır.Etkinlik SSS incelerseniz çoğu bilgiye ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.

12. heaty

heaty User

Etkinlik sandıklarından legba çıkmıyor çıkıyorsada ben göremedim hiç( hatrı sayılı miktarda sandık açtım ) legbada çıkarsa güzel olabilir . Bunu iletebilrseniz memnun olurum kolay gelsin

13. legba eklememişler forumda da yazmıyor büyük eksiklik

14. heaty

heaty User

baya büyük eksiklik

15. dün sandıklar vermişti yanılmıyorsam 5 tane

16. SLM,
    ARKADAŞLAR 26/30 LEVEL ARASINDAKİ HEDİYE KUTUSU VAR DENİLİYOR LAKİN BİZ HALA O HEDİYE KUTUSUNU BULAMADIK, KONU HAKKINDA GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ MEMNUN KALACAZ SEAFİGHT OYUNCULARI OLARAK, İŞLERİNİZ DE BAŞARILAR DİLEKLERİMLE......

17. heaty

heaty User

21/25 arasında hediye kutusu oralarda arayın alanı düşüreni ekranda görebilrsiniz. 26-30 level aralığı 21-25 harita arası yani

18. 26 30 aralığında kutu yok 21 ve 25 arasındaki kutuyu bulup alıcaksınız ama cok zpr genelde adada tutuluyor

tuna219 bunu beğendi.
  19. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

adada tutamazsın, götürdüğün takdirde kaybediyorsun, hatta sana şöyle bir cevap veriyor, Hey korkak kutuyu adada saklıyamazsın diye :) :)

20. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

onu önceden de supporta bildirilmişti, amma lakin düzelten olmadı, kolay bir iş bu kadar geç ve zormu merak ediyorm

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.