Kış Etkinliği 2016

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 28 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

İlk gelen bilgiye göre vermiyordu sonra doğru bilgiyi yani verdiği bilgisi geldi. SSS kısmında düzeltildi. Size verdiğim cevap bilgi gelmeden önceydi :)

2. OxyGeN

OxyGeN User

patron ben bilmem 70 bin inci borçlusun bana :D :D

3. Bu npc 5 leveller dahil hangi haritalara ve ne zaman atıyor ?

4. Bigpatron

Ahh benim elimde olsa 70 bin değil 7 mil vereyim :)

5. Bigpatron

Rastgele haritalara atılıyor bu ne aralıklar ile oluyor malesef bu teknik bilgi verilmemektedir.

Oz.Büyücüsü bunu beğendi.
  6. OxyGeN

OxyGeN User

ohooooo sendede yoksa mahvolduk biz. :D

7. OxyGeN

OxyGeN User

bu arada bu 20 üstündekilerde niye etkinlik sandığı vs. yok

8. Bigpatron

Bugün düzeltilecek o hata. :)

9. Tatsuo

Tatsuo User

özgürlük ne veriyor

10. verdiğin hasara baglı olarak inci tp kristal 20 lwl üstündeki özgürlügü elegeçirebilirsin ele geçirme ödülü olarakta 100 kristal alabilirsin.

яoтαsız ve Tatsuo bunu beğendi.
  11. Tatsuo

Tatsuo User

kaç dakikada bir atılıyor hatitalara

12. mamı_55

mamı_55 User

20dk da bir 00,20,40 olarak. 1-2 dk geçikme olabiliyor.

13. Tatsuo

Tatsuo User

sağol kardesim benim

14. Karaborsadaki eligavar petinin özel taşının işlevi tam olarak nedir acaba? Birisi bizi şifaladığı zaman daha yüksek şifa atması mı yoksa bizim tamir hızımız mı?

15. Selam,

Dediğiniz gibi şifa ve yüzlük, tamir hızınızı değiştirmez.

İyi Oyunlar

16. 20 dakikada bir 2 ila 25 haritalari arasına atıyor. attıgı zaman oyun ekranınızda hangi haritalarda görüldügü yazar

17. heaty

heaty User

Görev vericideki görevler daha iyi olabilir bence. 1.gün 1 vudu topu verildi görevden 2.gün yok. düzenli verilse hiç fena olmaz

18. Pike petinin karaborsaya konulmasını yetkililere iletebilir misiniz sayın Bigpatron?

19. Şimdi benim sorum etkinlik boyunca şuana kadar pek karlı değil ama 2 veya daha fazla parça açamayan kişi parçaları açmak için baston şeker alacak her parça 500 baston şeker olduğunu var sayarsak bu durumda en fazla bikereye mahsus aldığı (250 kurabiyeye 700 baston şeker ) yeterli olmayacak neden seafight bizleri mağdur etmekte bu kadar çok yarışıyor yani isteyen istediği kadar alsa sorun olmazsa ne olur zaten baston şeker elde edeceğimiz bir npc de olmadığına göre kesinlikle parayla satışa sunacaksınız belli bari tüm bokor ve eski npc lerle satışa sunsanız daha iyi olurdu artık bir tasarım için bu kadar yorulmazdı millet.....

20. carbon™

carbon™ User

karakoç sorunu çözülecekmi
    her pvp de olması lazım değilmi?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.