Kış Etkinliği 2016

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 28 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ●ђр●

●ђр● Guest

Merhaba

Sıkıntı yok iyi oyunlar :)

2. bu görev vericinin ustunde sarı ışık yanıyor ama yanına gittiğimde gorev yok dıyor neden boyle acaba?

3. ●ђр●

●ђр● Guest

Merhaba

Demek ki daha önce görevleri alıp bitirmişsiniz.

İyi oyunlar..

4. recvol

recvol User

kurabiye adam kodu çıksa hiç değilse eski tasarımları yada eski petleri alma şansları olur daha önce alamayan arkadaşların çünkü bazı arkadaşların gemileri pek fazla kurabiye adam kasamıyo güçlü gemiler zaten etkinlik npc si kesiyor inci vereni bu yılki tasarımıda zaten kurabiye adam ile alamıyoz bari arkadaşlarımıza bir yeni yıl hediyesi olur diye düşünüyom hiç deilse iyi çalışmalar

5. ●ђр●

●ђр● Guest

Merhaba,

Önerinizi merkez ekibimize ileteceğiz. Ancak kodları bizlerin belirlemediğini de belirtmek isteriz. Eski etkinlik nesnelerini beğendiğinizi biliyoruz. Umarız işinize yarayacak nesnelerin bulunduğu kodlar ve etkinlikler gelir.

İyi oyunlar.

6. Enesç

Enesç User

yeni etkinlik kodu
    WINTERWONDERS....150 k. kar güllesi..2.vudu topu..15.kayıp aşk..10.silah arkadaşlığı..
    bir arkadaştan alıntıdır

7. imatif

imatif User

karaborsaya koyulan vudu topu bence aşırı pahalı.inci normal ama kurabiye adam çok fazla istiyor.çoğu kişide benimle aynı fikirde.adminlerimiz rapor etse bunu ne güzel olur :)

8. recvol

recvol User

kardanadam ini etkinliğinde hiç değilse kestiğimiz kutularda gülle yada oyun içi itemlerden çıksaydı kesiyoruz bişey vermiyor birde herkesin bir tanede olsun alabileceği vudu topu için kurabiye kodu verseniz iyi olucak.

яoтαsız bunu beğendi.
  9. sayın admınler 20 takvim parçası açtığım halde hala tasarım paçam gelmedi aynı sorun arkadasımın gemısındede var ılgılenırsenız sevınırız

10. recvol

recvol User

bu kurabiye adamların rakiplerin paralarıyla takas olma ihtimali varmı acaba varsa kaç kurabiye adama kaç rakiplerin paraları verirler acaba birde bu rakiplerin paralarıyla takas olan etkinlik hangisiydi ve kaç taneye kaç tane verildi

11. Selam,

İnanın bu soruna onlarca kez cevap verdim, önce sorumun cevabı var mı diyerek forumu inceleyin, rica ediyorum!
    - Eksik parçanın takvim parçası olduğuna emin olun.
    - 20 açtığınıza kesinlikle emin olun, bugün açılma olmamasına rağmen sorununuzu bile buraya geç yazmışsınız. Ki böyle bir sorun mevcutsa.
    - 20 olduğuna emin olduktan sonra yine de hakkınızın gelmediğini düşünüyorsanız, Destek Ekibine ( Support ) yazınız.

İyi Oyunlar

Sessiz ve ●ђр● bunu beğendi.
  12. ●ђр●

●ђр● Guest

Merhaba

Ne ile takas olacağını bilemeyiz duyurudu gelince
    göreceğiz ancak rakiplerin paraları verilmeyeceğini tahmin etmek çok da zor değil ;)

İyi oyunlar..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Aralık 2016
  13. tr 1 de karaborsada tasarrım var da tr 3 ün karaborsasında tasarrım neden yok yada gelecekmi ........

14. hangi tasarımdan bahsediyorsun

15. tr1 de tasarım lar Dalendris Skadi Bifrost

Heimdall bun lar

16. tr3 dekı gemide bu tasarımlara sahip isen gözükmez sahip değilsen support ile iletişime geçiniz.

17. ●ђр●

●ђр● Guest

Merhaba

Çünkü o tasarımlara hali hazırda sahipseniz göremezsiniz.

İyi oyunlar..

18. sa karaborsaya spectra tasarımınıda takasla koyarsanız çok seviniriz yetkililere iletilsin lütfen iyi oyunlar :D

яoтαsız bunu beğendi.
  19. dün akşam 51 puanım vardı kartopu arenasında ve 35. sıradaydım bugün sıfırlanmış galiba ve bana gemi parçası gelmemiş ne zaman gelecek acaba

20. *Sehabe*

*Sehabe* User

Evet bende ilk 20 25 lerdeydim hatta adım gibide eminim beni geçemeyeceklerini. fakat parçam gelmemiş...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.