Kış Etkinliği 2016

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 28 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 66hakan

66hakan User

kutu sıralamasında gemi parçasını ilk 100deki herkes alıyor değilmi ?

2. *Dede

*Dede User

1 2 3 4 5 bu kişilere sabit vermektedir. İlk 100 + 5 rastgele oyuncuya vermektedir toplamda hergün 105 oyuncuya vermekte.Kafaniza takilan bi sorun varsa linki inceyebilirsiniz.

https://board-tr.seafight.com/threads/kis-etkinligi-2016.72099/

Son düzenlenen: 14 Aralık 2016
    siyahkartal~*~ bunu beğendi.
  3. 66hakan

66hakan User

etkinlik sss de noel bayramı değilmi bu etkinlik orda ilk 100de hep gemi parçası yazıyor hatamı var benmi yanlış bakıyorum?

4. Korsan seviyene uygun harita aralığı dışına çıkarsan, hediyeyi kaybetmiş olursun.
    Öğlen 12:00'den bir sonraki öğlen 12:00'ye kadar her 24 saatte bir (Yerel Sunucu Saati'ne göre), sıralama sıfırlanır ve ilk 5 sırada yer alan oyuncuların her biri, gemi modelinin bir parçasını kazanır. Ayrıca, ilk 100 sıradaki oyunculardan rastgele olarak seçilen 5 tanesi, her gün modelin bir parçasını alacaktır.
    Hediye avı etkinliği.

5. Sir

Sir Guest

Merhaba,

Etkinlik SSS konusu güncellendi. İlk 100 deki her korsan gemi parçasının ödülünü almaktadır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

cenaze13, *Ozi ve siyahkartal~*~ bunu beğendi.
  6. kftr

kftr User

Bu verdiğiniz fikiri ilk önce anlamlı bularak diğer korsanlardan harita kordinat vererek yardım istedim. Kesmek için 5 kişi geldiler. Beni batırıp kendileri kesmeye devam ettiler. Bu hiç de iyi bir fikir değilmiş. Teşekkürler mod.

7. Sir

Sir Guest

Sonuçta korsanlık oyunu bunu yapmaları normal. Fakat bir filoya girerek veya kendinize oyunda arkadaş edinerek beraber kesebilirsiniz.

cenaze13, *Ozi ve siyahkartal~*~ bunu beğendi.
  8. Ben 21 levelim 21-25 arası atıyor ancak malum levelden dolayı yukarılara gidemiyorum acaba belli bir süre atıyorum,30 dk boyunca hediye kutusunu taşıyan biri 30.dk de hediye kutusunu kaybedip hediye kutusu kendisini resetleyip başka haritaya atsa daha iyi olmaz mı,lütfen yetkili yerlere iletir misiniz.

9. atlas42

atlas42 User

dostum birinden rica et hediyeyi alsın senin haritanda batsın sen kap bu da bir çözüm

10. Seafight'te rica yoktur dostum ;) sağolasın önerin için :)

11. atlas42

atlas42 User

Arkadaşlar 1000 kurabiye biriktirip hiç petim yok pet mi alayım; yoksa 5 hasarlı taş var 11 hasarlı tasarım mı alayım ya da başka fikri olan var mı?

12. hiç petin yoksa 1000 daha kas munin petini al hasar taşını illaki artırırsın

atlas42 bunu beğendi.
  13. atlas42

atlas42 User

2000 biriktireceğimi tahmin etmiyorum yine binliğe kalırım galiba

14. haldor olafsonda buz yanığı veren görevler çıkmıştı o görevler tek seferlik miydi bugun çıkmıyor da

15. atlas42

atlas42 User

Karaborsada tasarımların üzerine gelince özellikleri yazıyor. Aynı sistem petler için de olsa. Üzerine geldiğinde özelliklerini görebilsek daha iyi olur. Hiç değilse bir dahaki kış etkinliğinde...

яoтαsız ve Hyden bunu beğendi.
  16. Hyden

Hyden User

+1

17. atlas42

atlas42 User

adamlar karakoç botu çıkarmışlar. işi çözmüşler anlaşılan. yarın karakoçun yerine başka bir sistem koyup yine devam ederler. bot algılama deyinceye kadar etkinlik biter zaten!!!

яoтαsız bunu beğendi.
  18. heaty

heaty User

bot kullananlardan eminsen takip et buldugu sistemi kes , bota 1 tane sık o kaçar :D sende npc yi kes, ve ardından adamı şikayet edebilrsin

atlas42 bunu beğendi.
  19. Porstmouth

Porstmouth User

ben 2 levelim ama haldor olaffsondan bir kere görev aldım sadece diğer gemi görev veriyor

20. mamı_55

mamı_55 User

O görevler her etkinlik bölümünde sıfırlanmakta. Günlük değil yani. Yarın kartopu savaşı başlayacak tekrardan büyük ihtimalle o zaman yenilenecektir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.