Kış Etkinliği 2016

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 28 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 66hakan

66hakan User

etkinlik sayacını aç istediğin sıralamaya tıkla altında kalan süre yazıyor.

carbon™ bunu beğendi.
  2. insanlar herşeyin üçkağıdını düşünür olmuş global 5 de oynuyorum ben ve şuan 2 harita gezdim ve her gördüğüm buz kütlesi hasarlı bir şekilde bırakılmış neden kesene silah arkadaşı gitmeyecek ilk sıkan alacak ya bir tek bu arkadaş çok zeki heralde bu oyunda vay be bunda bile şeytanlık düşünüyorya insanlar helal olsun demekten başka birşey diyemiyorum ben....

яoтαsız bunu beğendi.
  3. atlas42

atlas42 User

bu karakoçtan kaçıyorum ben göremediğim halde hala sıkıyor ve batıyorum bir sorun mu var acaba?

4. MusaSOW

MusaSOW User

sandıkları ıyıce bosalttınız duzeltın sunu

яoтαsız bunu beğendi.
  5. yazdınız ya hemen sandıkları değiştirirler...emredersiniz ...

6. Karakoç'tan kaçılır mı dostum :D :D :D

яoтαsız bunu beğendi.
  7. kftr

kftr User

Sandıkların içeriğini iyice düşürdünüz. Günü gününü tutmuyor. Bir artıyor kar ediyoruz derken ertesi gün azalıyor zarar ediyoruz. Karakoç ise eskisi kadar çıkmıyor. Haritalarda bulunmuyor gez gez oyunda yoruluyoruz.

яoтαsız bunu beğendi.
  8. kara koçu nasıl buluyolar kordinat bilgileri nasıl alınıyor

9. *Dede

*Dede User

Sizde bulabilirsiniz arkadaşinizla veya filonuzla takılırsanız bulması daha kolay olur. :)

10. oyle buluyoruz ama görüyorum ki kordinat bilgisi alan var bazıları oyle yapabiliyor

11. şuan oyuna giremiyorum yaklaşık bir saattir varmı başka giremeyen?

12. aynen bende giremiyorum

13. iki saat oldu nerdeyse denemediğim yöntem kalmadı sayfa yüklenmiyor

14. nereden internete bağlanıyorsunuz tlefon internetinden mi yoksa normal bir adsl den mi?

15. t
    telefondan ondanmı olsa gerek siz

16. aynen kardeş telefon neti yetersiz kalıyordur büyük ihtimalle. aslında bişeler oldu. ben önceden 2 gb tlfon netiyle 15 gün hergün 2-3 saat oynayabiliyordum. şimdi 3 gün gitmiyor anlamadım gitti.

17. ben de 10-15 gundur telefon uzernden oynuyodum bi problem yoktu suana kadar cok yoğun sanırım bekliyorum

18. 66hakan

66hakan User

oyuna telefonun netinden baglanip oynuyordum cuma geceden beri sayfa yuklenme sorunu var bu sorunu yasayip duzeltebilen varmi :)

19. atlas42

atlas42 User

arkadaşlar kar güllesi alınca bana eksik geliyor gibi siz de nasıl?

20. kftr

kftr User

Bir sonraki almanda eksik olan üzerine ekleniyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.