Kış Etkinliği 2015

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 1 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Etkinlik sandıklarından çıkabilen parça etkinliğin sonuna kadar mı bu ihtimali taşıyacak yoksa belli bir süresi var mı?

2. sonuna kadardır cok kolay cıkıyor

3. baya açtım ama denk gelmedi

4. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Bir değişiklik olursa forumda duyurusu yapılır. Kişisel olarak sorulan bu tarz sorulara resmi açıklama olmadığı sürece malesef cevap veremem.

5. Bigpatron

Merak etmeye devam edeceksiniz ozaman zira özel :)

6. Bigpatron

illa memnun olmayanlar çıkar, normal hayattada bu böyledir herkesi memnun edemezsin.

7. sandıktan çıkacak parcanın çıkma ihtimalini artırsanız cok ihya etmiş olursunuz bizleri

8. sandık açmaya devam edin mutlaka çıkıyor. özellikle sabah saatlerinde çıkma ihtimali daha çok oluyor

9. valla ilk gün çıakrdım 3 5 arkadas :D

10. açtıgım sandık sayısını duysan inanmam daha ne kadar acmam lazım

11. Çıkıyor açın sandık Toplam 400 Tane Falan Sandık Açtım Dün Gece Çıktı Sandıklar İlk Güne Göre Birazda Olsa Düzelmiş En Kötü İhtimal Kartal Gözü Veriyor Bence İyi Birşey Nasılsa Savaşta Lazım Olan Birşey Mojoda Çok Veriyor Sıralama Oynayanlar İçin İyi Birşey .

12. ne kadar açtın? benim 350. de falan çıktı, çıkanların sayısı çoğaldıkça çıkmayanların şansı daha da artacaktır gün geçtikçe , umutsuzluğa kapılmayın

13. güzelsöz:D

14. Sayın Bıgpatron,
    Etkinlik sandıklarından cıkacak olan parçayı etkinlik sonuna kadar bulabilmemiz mümkün mü ? Yoksa herhangi bir aşamadan itibaren bulamayacakmıyız.

15. kod varmıdır bu sene gıne

16. **PUSU**

**PUSU** User

madem böyle birsey dıyorsun oyuncuları memnun edemıceksen neden boyle bir baslık altında konu acıyorsunuz ?

17. ah ah ah demiş nerde oeski etkinlikler her oyuncuya hitab edecek zorla değilde zevkle oynayacağımız etkinlikler görmek istiyoruz efemmmm;)

VORSİ(§•ƒ) ve **PUSU** bunu beğendi.
  18. **PUSU**

**PUSU** User

profıl foton ıyımıs ha nerden caldın :)

19. a hoy piratesler nasılsınız, etkinlik sis bombasıyla durduruldu. oyuna girilmiyor lost connection diyor. etkinlik paralı parasız tüm oyunculara hitap etmiyor kimse memnun değil, parası olan paramla rezil oldum diyor. parası olmayan zamanım rezil oldu diyor:)

20. ~E~P*R*O*F

~E~P*R*O*F User

2015-12-03 12:02:39Bjorgold adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    2015-12-03 12:02:398908 TP (Tecrübe Puanı) aldın.

Antik nişan vermedi bu vatandaş

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.