Kış Etkinliği 2015

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 1 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Merhaba Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan " Kış etkinliği " hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz,

2. Ben size 1 kardan adam vereyim siz bana 3 kurabiye adam ?
    Ben size 1 asklepios vereyim siz bana 25 kurabiye adam ?

3. tam bunun için konu acmaya gelmiştim :D

ҲҳxєcuтiσηєяҳҲ bunu beğendi.
  4. sayın bigpatron jörmungander olmicak mı ? etkinlik açıklamasında göremedim fakat emin olmak için soruyorum ayrıca şuan inci veren sistem olan skuld mudur adı herneyse o neye göre atılıyor onunla da bilgi verilmemiş ?

єяđєŋ³5[ЯΣD] bunu beğendi.
  5. Etkinliğe ilişkin duyuru müthiş bir çeviri olmuş. Anlayana aşk olsun !!! Boşuna beklemişiz duyuru için,google translate daha iyi çevirirdi herhalde !

6. -EMİCE61-

-EMİCE61- User

Hayırlısı olsun :)

7. Bigpatron

ingilizce linkini vermiştim. Buyrun çevirin google translate kullanarak sizi engelleyen yok sanırm değilmi ?

8. Bigpatron

Duyuruda olmadığına göre çıkmayacaktır. Rastgele atıyor haritalara belirli aralıklarla

9. lahoya

lahoya User

sayın bigpatron lütfen yetkililere iletirmisiniz etkinliğin tamamen boş olduğunu. sandık toplasak kar güllesini atacak inci verecek skuld yok. bugün görevleri yaptım. haritada boş boş dolaşacağıma girdim yay haritasını bitirdim. sadece ben değil bütün arkadaşlarda aynısını yaptı. ilk defa bi etkinlikte ts boştu. ubr desen 750 k cana 750 kar güllesi vermesi ayrı bi can sıkıcı konu. kimse kesmiyor. buz kütleside cabası. nadir gülle ve kristal çıkıyor

TCSUHULET ve ZTT_29[*] bunu beğendi.

10. Aynen.

ZTT_29[*] bunu beğendi.
  11. Urd lardan gelen gülleler cok az en azından urd basına 1500-2000 gelseydi suan tam olarak kac geliyor bilmiyorumda bide mesela 3mum cıkıyor yani 3*2=6kurabiye degerinde bence mum vermek yerine kurabiye verseler daha iyi olabilir mum işini bilmemde su gülle sayısına bi el atın pls

özkantr bunu beğendi.
  12. Bigpatron

Elbette iletirim.

ZTT_29[*] bunu beğendi.
  13. özkantr

özkantr User

yeni düzen. 5 dk bir skuld atar. canı 10 mil. ödül 150 kurabye. bitince yavruları atar. 4 tane verdandi. bunların canı da 10 mil. verdiği ödül 16 bin inci. sistem gecen yılın yaklasıp birebir kopyasıdır.

14. OutLaw_07

OutLaw_07 User

sandık topluyoruz ama sandıktan gelen gülleleri atabileceğimiz npc yok.ayrıca küçük gemiler için buz kütleleri çok az içerik veriyor ve küçük gemilerin kurabiye toplayabileceği bir alan yok.buna bir çözüm getirilsin lütfen

ZTT_29[*] bunu beğendi.
  15. · Skadi: +%15 Top zararı, +%14 İsabet Şansı, +70.000 DP, +70.000 BP
    · Bifröst: +%12 Top zararı, +%10 Zıpkın zararı, +65.000 DP ve +35.000 BP

%7 İsabet Şansı olması lazım
    +70.000 BP de Sanırım VP
    +35.000 BP de Sanırım VP
    Olması lazım sanırım hata var bilginize.

16. Estranged

Estranged User

Ben 3 kardan adama 1 kurabiyeye de razıyım

17. Skuld npc daha sık atsın ve canı arttırılsın lütfen ....

18. BİG PATRON SNOWMAN İSTİYORUZ ESKİSİ GİBİ HARİTALARDA SAĞA SOLA GEZSİN VURDUKCA KIZARSIN BU ŞEKİLDE GÜZEL DEĞİL ADI ÜSTÜNDE KIŞ ETKİNLİĞİ BİZİM SKULD LA JORMUNGANDER LE İŞİMİZ YOK LÜTFEN BUNU ADMİNLERE BİLDİRİN BİZ SNOWMAN İSTİYORUZ.

19. Karaborsadakı gemıler etkinlik bitene kadar karaborsada duracak mı yoksa ne zaman kadar ?

20. Oyuncu oyuna girsin gunde 5' 6 saatini harcasin üstelik parayla her türlü eşyayı alsin. Cikan etkinlige bak. Bu oyun adama haz vermiyor resmen kanser eder.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.