Kış Erimesi Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 13 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kar güllesi karaborsada olacak dediniz ve halen ortada birşey yok bilginize.

2. ~E~P*R*O*F

~E~P*R*O*F User

Etkinlik bitmeden çözüleceğini ümid ediyoruz.

Günceldir.

3. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Rapor edildi umarız en kısa sürede hallederler..

~E~P*R*O*F bunu beğendi.
  4. ~WeRBeY~

~WeRBeY~ User

filodan atıldıktan kac gun sonra yenı bı fıloya gecıs yapabılırım

5. bu sliplere en azından elitle fazla vurabilsek hani o güzel olurdu

6. Bence güzel etkinlik güllen varsa kes slipner 60 kristal.

7. yumi

yumi User

incinle al daha karlı.

8. Hayır. 1 milyon inciye alsam alsam 5 bin kristal alırım ada ve indirim paketiyle. Havai aldım ben 4 milyon kadar , 5 binden fazlasını kastım.dahada havaim var etkinlik karlı güllesi olana

9. OutLaw_07

OutLaw_07 User

kaçtan alıyorsun havaiyi?

10. OutLaw_07

OutLaw_07 User

acilen karaborsaya kar güllesi getirilmesi veya sleipnirlerin oyukla kesilebilmesi gibi değişikliklerin gelmesi gerekiyor.yoksa etkinlikte karlı bir şey yok

11. 30 inci. pazar + ada indirimi 50 bin inciye 167 bin havai geliyor , 3 katın fazla.

12. arkadaslar az etkılıklerın sırasını bılsenız boyle olmaz bu etkınlıgın cıkıcagı bellıydı mesele ben sandık acarak 8 m kadar kar gullesı bırıktırmıstım ve hala rahat rahat kesıyorum tasarımları etkınlklerı ve stoklamayı ogrenın artık :) benım her zamn kosede kalır artık ogrenemedınızmı bu tur sıkıntıların her zmn olacagını :)

13. OutLaw_07

OutLaw_07 User

ooo sende inci bolmuş ya :) ben kış festivalini bitirirken 50k inci anca vardı :D

14. cap.utku

cap.utku User

kimse etkinlik süresince oyuna girmediği ve etkinlikten hiç memnun kalmadığı gibi artık bu durumu o kadar kanıksamış ki şikayet eden falan da yok. ümidi kesmiş artık. güzelim oyunu ne hale getirdiler. yazık oldu.

15. sen kendini kurtardın dielm incisi olmayan ve tam gelişemeyen kişiler napıcak :D

16. Onun umrunda mi sanki ?

17. hikoo

hikoo User

24 saat geçmesi lazım

18. hikoo

hikoo User

zaten elitle vurabiliyorsun :D

19. NavySEaL

NavySEaL User

bu etkinliğin 1-2 gün uzatılma ihtimali varmıdır sayın adminler malumunuz son 2 gün kala adam gibi npc atmaya basladı da?

ghosthunter bunu beğendi.
  20. hikoo

hikoo User

çok hayal kuruyosun :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.