Kırık Kalp Avı 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 9 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sağolasın konu kapatıla bilir

2. Tolgahan

Tolgahan User

Selam ,

Etkinliğin verdiği tasarımların fotolarini paylaşabilir misiniz.

Romeodan veriyormuş , julietten de veriyor mu acaba ?

Paylaşırsanız sevinirim.

3. CORUS

CORUS User

Evet bu konu hakkında daha fazla bilgi lazım.

4. Atilla1944

Atilla1944 User

Merhabalar, forumu incelediğimde daha önceki gönderilerde Ahtapot Zehri cephanesinin iki kat elit puan verdiği bilgisine ulaştım fakat bunun halen geçerli olup olmadığını anlayamadım.
    Halen geçerli mi acaba yani Ahtapot Zehri cephanesinin iki kat elit puan verdiği doğru mu?

5. tasarımı verme ihtimali 0,01 heralde alan biri oyun içi görselini atabilir mi

6. DESKSTAR

DESKSTAR User

tasarımları aldım capuletten emin değilim tersanede montague diye geçiyorsa görseldekidir. görselleri ekliyorum

@Star Admin tasarımcı arkadaşımız kadın sanırım son dönemlerde gelen tasarımlar hep pofuduk pofuduk. biraz daha korsanlık oyununa yakışır keyifle kullanabileceğimiz tasarımlar bekliyoruz.

Son düzenlenen: 11 Şubat 2022
  7. DESKSTAR

DESKSTAR User

[​IMG]Ahtapot Zehri CephanesiGenel Özellikleri;
    Hasar:60
    DoT Hasarı:15
    DoT Sayısı:4
    DoT Sıklığı:3 Saniye
    Elit Puan:+200%

8. tasarımları çizen abla bu : https://prnt.sc/26ttbvl

9. Yazılımcıların emeğine sağlık 4. 5. Gün BP vermeye de başlar romeo

10. saolasın 195. sistemde aldım tasarımı

11. romeo ve juliet e 310bin vuruyordum ne olduysa sırayla 300 e sonra 290 280 260 a kadar düştü cıkış aldım tekrar giriş yapıp romeoya sıktığımda yeniden 300bin vurmaya başladım
    az önce yine oldu 10bin 10bin vuruşum düştü tekrar cıkış aldım düzeldi bir müdahalemi var neden böyle olmaya başladı bu gece

12. captan.aes

captan.aes User

oyun gerçekten hatalarla dolmaya başladı. bir el atmaları şart oldu artık.

arada gir çık yapman gerekli oyuna yoksa hata oluyor

13. -king6111-

-king6111- User

romeoya daha fazla vuruyor gemiler. juliete daha az. sorun neden kaynaklı anlamadım ama durum böyle.

14. Büyük ihtimalle ahtapot zehri vuruş katsayısı farklıdır romeo ya daha çok vuruyor her türlü

15. @Star bottaki oyuncuları sıralamadan silinmesi için talep gönderseniz ne güzel olurdu? etkinlik bitmeden

ekorem5455 bunu beğendi.
  16. mr.gold**

mr.gold** User

Tum toplari cek sonra koy gemin eskisinden daha az vuruyor(Bunu da rapor edin lutfen).. Hata ustune hata da arkadas etkinlik vb yapmayin 1 ay duzeltin su oyunu :) Anca gece gunduz calisma ile birseyler olabilir :D

TiryakiHasan bunu beğendi.