Kırık Kalp Avı 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 9 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_valentines_day_2022.jpg
    Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan Kırık Kalp Avı 2022 diğer deyimle Sevgililer Günü etkinliği hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. M.D.Dragon

M.D.Dragon User

Yağmacı karaborsası bu etkinlikte de gelmedi ne zaman gelecek ??

3. stillgar

stillgar User

30 milyon canlı npcyi kestim 1920 inci verdi. Unity çıkalı 1 sene olacak oyunun yarısı hatalı . Adamlar oyuncuyla dalga geçiyorlar siz hala paket çekmek için karaborsa soruyorsunuz. Müstehaktır bize böyle devam seafight. Muhteşem bir etkinlik olmuş uzatılmalı bence.

4. İlker00

İlker00 User

Hayatımda böyle kötü etkinlik görmedim etkinlik diye çıkardığınız şeyler kar değil zarar ettiriyorsa çıkarmayın gerek yok

RedCruisers bunu beğendi.
  5. Hangi cephane ekstra hasar verir?
    Romeo ve Juliet’e karşı en çok hasarı Ahtapot Zehri Cephanesi verir

Juliyet npcsine kalp kırıcı daha çok sıkıyor iletirmisiniz @Star

6. William Shakespeare'ı mezarında ters döndürdünüz valla kitap yazmaktan nefret etmişti şu an olsaydı. Npc bulmak başlı başına bir olay, bulunan npc dende ödül beklemek jülietten aşk beklemek gibi birşey.

x.ΛŦΛ.x ve RedCruisers bunu beğendi.
  7. bu etkinlikte botta olanlar yüzünden biz kasamıyoruz yine her zamanki gibi..

8. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

hayırlı görevler cm. En son gelen havada aşk kokusu var etkinliği artık sabrımızın taşmasına neden oldu.Öncelikle etkinlik diye çıkarttığınız bu özel günler adeta bizimle alay edip dalga geçer gibi sistem ödülleri veriyor. enkaz keseriz 20 şarapnel yağmuru veriyor,etkinlik sandığı açarız 10 elmo ateşi veriyor. Sistem gemisini keseriz 1923 inci veriyor.Sayın admin adı üstünde etkinlik(özel gün) bu nasıl bir etkinliktir pazarda koyduğunuz paket fiyatları uçuk fiyatta fiyatını boşverdin paketlerin içi çöp(leş) kardeşim birazda bizleri düşünün ya vallahi yazık bu nedir bu nasıl bir etkinliktir.Saygılarımla

RedCruisers ve КОМДИĆĦί bunu beğendi.
  9. İlker00

İlker00 User

Sevgililer görse utanır etkinlikten yazıklar olsun

x.ΛŦΛ.x bunu beğendi.
  10. çaba sikkesi etkinlik sıralaması koymasaydınız kimsenin yüzüne bakmıyacagı sistemler

11. KAWGAR

KAWGAR User

Kardeşim seninde aklın fikrin botta, botta bot botta bot ne bu ya sanki bot yeni çıkmış yeni var olmuş gibi dalga mı geçiyorsun kaç yıldır var bu bot. Bu kadar karşıysan git oynama bırak oyunu. Sanki bu durumu çeken sadece sensin. Biz diyoruz etkinlik kötü haritada sistem yok 30m cana verdiği inci 1900 sandıklardan kötü şeyler çıkıyor sen botta olan diyon. Haritada sistem yok bottaki gemi ne yapıyorda sana dokunuyor? Benim için bottaki gemi daha iyi hiç olmazsa sezonu tamamlıyorum son atışı çalıyorum.

12. boş yapma etkinlik cok iyi sistemler 10 dakikada bir juli ve romeo olmak üzere 2 tane atıyor verdiği ödüllerde cok yerinde ve bereketli yulong gülle inci ve kristal veriyor. takip edeceksin . tabikide işim botla yılardır bot bot diyorum sen kimsin ne yaptıgımı ne bilirsin

13. KAWGAR

KAWGAR User

Sen boş yapma, sen kimsin de konuşuyorsun ben kaç yıldır bu oyunu oynuyorum seni oyunda gören yok tanıyan yok sen neyin kafasını yaşıyorsun dün gelmişsin burda botta bot caka satıyorsun. Etkinliğin neresi karlı ? 30 m canı olan sistem taş çatla 10 bin inci alıyorsun 6 tane derin su gezgini kessem 70 bin inci garanti veriyor.
    Haritada sistem yok sen nerde buldun da kesiyorsun ? Gemi kasmasını bilmiyorsun sen anlaşılan ağlaman normal burda.

14. suan etkinlik sıralamasında 2.yim ve gayette npc buluyorum sadece botlar yüzünden rahat kasamıyorum . sıralamayı bilmemen oyunu oynamadığını gösteriyor ağlama diyorsun ya su cümlen reşit olmadığını gösteriyor durup dururken hakaret etmeye başlayan sensin gemin zayıfsa ben ne yapabilirim. madem tanımıyorsun beni bu hakaretler öfke ne diye tanımadığın insanlara? dikkat et sonra biri kafaya takar canını yakar

15. KAWGAR

KAWGAR User

Sana kim hakaret etti ? Yaşınız kaç sizin de ben seninle muhattab olacağım. Halen botlar yüzünden rahat kasamıyorum bilmem ne diyorsun ? Kendin söylüyorsun etkinlikte ikinci olduğunu bot varken birinci olamıyorum diye ağlayan fergat figan olan sendin diğer konularda. Gemim güçsüz filan değil senin gemin güçsüz. Oyundaysan uğrarım yanına merak etme. Ayrıca etkinlik sıralamasının ödülü bile kasmaya değmez. 10 top veriyor tamam eyvallah ee gerisi 10 günlük kraliçenin nimetini yengeç bile veriyor bana.

16. daha kötü bir etkinlik görmeyeceğim sanırım 40 k gülle sıkıyorum son 2 k da akbaba sürüsü gibi gelen oyuncular bir tane ödül bırakmıyor sıktıgım gülleye değmez kim düşündüyse tebrikler.

``TrOguzzz`` bunu beğendi.
  17. Bu tarz kısa süreli getirisi olmayan etkinliklerin, çıkmasının tek amacı etkinlikle birlikte oyuna paket eklemek ve satışta bulunmak. Yoksa oyuncuyu düşündüklerinden değil...

18. ~Goliath~

~Goliath~ User

En azından enkaz ve sandıklar daha iyi olabilirdi npc lerin zararını onlardan kazanırdık biraz etkinlik işlerdi ama ne npc , ne enkaz , ne sandıkta hayır var :) Sadece sezon görevi iş gördü onun dışında yapılacak bir şeyde yok zaten

Son düzenlenen: 9 Şubat 2022
  19. kraldrak66

kraldrak66 User

damask zıpkın veriyor daha ne istiyon bazi özel haritalarin verdigi bir zipkin onun dışında para ile satiliyor para yatirmayan adam icin bulunmaz bir fırsat damask kasarlar iste

20. bozokalp

bozokalp User

uNuTulMuŞ AşK roKeT HaSaRıNı ArtTırıR.....